21 Ekim 2010 Perşembe

MAC Snob Ruj

Snob "A lady like mauve shade"...

MAC'in, çoğu ürününde olduğu gibi, rujlarını da çok severek kullanıyorum. Favorilerimden biri ise "Snob", hatta öyle ki ne zaman MAC mağazasına girip pembe rujlara baksam en güzel rengin Snob olduğuna karar veriyor ve yeni bir ruj almadan çıkabiliyorum! 

Bu rujun yapısı satin, yani dudağınıza sürdüğünüz anda tam kapatıcılık sağlayan mat bir formülü var. (Aslında ben bu rujun formülünü birazcık YSL Rouge Volupte'lere benzetiyorum oldukça opak bir yapısı var onlar gibi.) Alt tonlarında eflatun bulunan bu rujun, beyaz tenlilerde çok güzel duracağını düşünüyorum. Eğer MAC'ten pembe bir ruj almayı düşünüyorsanız Snob'a mutlaka göz atın.

Dudakta duruşu şöyle:

MAC Snob


Sizin favori pembe rujlarınız hangileri?


English : Snob is one of my favorite pink shades from MAC, I love it so much whenever I go to MAC and look at the pink shades I decide that snob is the best and leave the store w/out buying a new lipstick! :) It is a lovely shade of pink with lavender undertones and will most probably suit anyone with a fair skin. I have included a swatch on my lips down below. What are your favorite pink lipsticks? Please share
.

1 yorum:

  1. sadece bir ruj deyip geçmemek gerekli mükemmel bir duruşu var...

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.