25 Ekim 2010 Pazartesi

YSL Rouge Volupte - #13 Peach Passion

*For english pls scroll down

YSL'nin rujları şimdiye kadar kullandığım tüm rujlara kıyasla açık ara öndedir benim için, neden derseniz sürer sürmez renk veriyorlar, başka hiçbir rujda tam yakalayamadığım (satenimsi-opak) bir yapıları var ve renk seçenekleri tam bana göre...ayrıca rujun dış görünüşü de harika.

Ancak pahalı bir ruj, almayı düşünürseniz o fiyata değip değmediğine karar vermek size kalmış :) Ben şu aralar #13 "Peach Passion"ı severek kullanıyorum. Aşağıda dudağımda swatchı var, üzerine şeffaf bir lipgloss uyguladım (MAC nothingness), şu aralar ruj üzerine lipgloss uygulamadan rahat edemiyorum :) 

Bu arada  küçük bir not: bu ruju çok hafif uyguladım, normalde biraz daha canlı bir renk ama tek kat uygulayınca benim dudaklarımda böyle duruyor.

YSLPeach Passion

English: What's not to love about YSL Rouge Volupte? (ok, except the fact that they are expensive) The opaque- creamy formula and the color range is enough for me to love YSL, and lets not forget the chic packaging. Currently my favorite is...Rouge Volupte #13 "peach passion". Above is a swatch on my lips, with MAC nothingness applied on top. I seem to pair all my lipsticks with lipglosses nowadays :)
Oh and a small note: I applied the lipstick very lightly, otherwise it looks more vibrant.
So, what are your favorite shades from the rouge voluptes? Do you like their formula?

.

3 yorum:

 1. çok tatlı bir renkmiş. ruj sürdüğümde niyeyse çabuk çıkıyo, durmuyo bende :))

  YanıtlaSil
 2. Moda çıkmazı; Teşekkür ederim :)
  Ruj bende de çok uzun süre durmuyor maalesef ama rujun altına uygun renkte bir dudak kalemi, üstüne de transparan pudra sürünce biraz daha uzun süre sabitleniyor...Gerçi ben bunu her seferinde yapmaya üşeniyorum, o ayrı :)

  YanıtlaSil
 3. Bu rengi biliyorum harika bir renk, güle güle kullan:)
  bu arada blogunu severek takip ediyorum, benimkini de takip eder misin lütfen?
  http://fashionwitchdefne.blogspot.com

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.