2 Aralık 2010 Perşembe

Armani Code Parfüm Yorumları

Bugün bloga kullanmaktan sıkılmadığım ve bir kaç şişe bitirdiğim, çekici ve feminen olarak tanımlayabileceğim Armani Code parfüm konuk oluyor.

Armani Code Parfüm

Armani Code Parfümün mavi tonlarında ve siyah çiçek desenleri ile süslenmiş çekici şişesine bir o kadar çekici, seksi ve kadınsı bir koku eşlik ediyor. (Bu parfümün şişesini çok sevdiğim için bir tane boş şişeyi de saklıyorum!)

Parfüm notaları şu şekilde:
Üst notalar: Portakal, yasemin, vadideki zambak, armut şerbeti, 
Orta notalar: Turuncu çiçekler, yabani yasemin, lavanta,
Alt notalar: Değerli ağaç karışımı , vanilya ve bal.

Bu parfüm oryantal çiçeksi oryantal kategorisinde yer alıyor. Benim tenimde ön plana çıkan notalar bal, portakal ve vanilya oldu, ancak bu üç notanın hemen ardından yasemin de kendini hissetiriyor. Çok farklı ve kendini belli eden bir parfüm olduğunu düşünüyorum, bazı parfümlerin bende baş ağrısı yapma potansiyeli var, ancak bu parfümde hiç böyle bir sorunla karşılaşmadığım gibi giriş cümlemde de belirttiğim gibi sıkılmadan uzun bir süre kullandım.
.
Bu parfümü düşündüğümde aklıma şöyle bir sahne geliyor: Dışarıda hafif kar yağıyor, güzel bir restoranda bir akşam yemeğindesiniz, üzerinizde şık bir elbise var, işte böyle bir geceye eşlik edecek ideal parfüm bence. Kısacası ideal bir kış kokusu, üstelik çok ağır olmadığı için sıkılmadan, benim gibi yıllarca kullanabilirsiniz.

Armani Code kalıcılık konusunda da oldukça çok iyi, bütün gün üzerimde hissediyorum kokusunu. Siz bu parfümü kullandınız mı? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.