6 Aralık 2010 Pazartesi

Golden Rose Oje No 149 + No 162

 Bugün tırnaklarıma Golden Rose "care + strong" serisine ait 149 no'lu mor ojesinden iki kat sürdüm, sonra da biraz hareket katmak için üstüne yine aynı markanın 162 no'lu gümüş yanar döner renkli simli ojesinden tek kat sürdüm.


Golden Rose Mor Oje


Mor çok sevdiğim bir renk o yüzden bu ojeye ve üstüne sürdüğüm simlerin verdiği görüntüye bayıldım! Golden Rose'un simli ojeleri arasında altın, fuşya-mor, sarı olmak üzere pek çok seçenek vardı. Bu tür simli ojeler özellikle renkli ojelerin üstüne sürünce çok hoş duruyorlar, kesinlikle tavsiye ediyorum, özellikle benim gibi nail art ile uğraşmaya üşenen ama tırnaklarında ufak bir değişiklik yaratmak isteyenlere!
Golden Rose'un ojelerini çok sevdiğimi daha önce söylemiş miydim? :) 


.

4 yorum:

 1. Morun tonu çok hoşmuş,biraz fuşyaya da kaçıyo gibi :) Ben de böyle ojelerin üstüne bazen sırf simli oje sürüyorum pırıltı katıyo güzel görünüyo gerçekten ;)

  YanıtlaSil
 2. Junkhead; Aslında ojenin rengi resimdekinden azıcık daha koyu ama haklısın hafif fuşya gibi görünüyor :) zaten ojenin içinde hafif pembe sedefli bir renk de var :)

  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 3. Simleri ben de çok seviyorum; ama asetonla çok zor çıkıyor. Bunu kolaylaştıran bir aseton var mı, merak ediyorum. :)

  YanıtlaSil
 4. fındıkfıstık...haklısın çok zor çıkıyor simler, valla bende tırnaklarıma asetonlu pamuk ile bastıra bastıra çıkarıyorum :)
  Sevgiler,

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.