13 Aralık 2010 Pazartesi

Yeni Yıl Mim'i

Your Style is Your Signature bana yeni yıl mim'i göndermiş; Ona mim için teşekkür ediyor ve 2011 için dilediği tüm güzelliklerin gerçekleşmesini temenni ediyorum! 

Öncelikle belirtmeliyim ki yeni yıl, yılın en sevdiğim zamanı; Karda yapılan yürüyüşler, süslenen yılbaşı ağaçları, alınan hediyeler. O yüzden bu konuyu içeren bir mim cevaplamak benim için çok keyifli oldu! 


1) Yeni yıla nasıl ve kimlerle girmek istiyorsun?

Yeni yıla eşimle - ailemle, ve yakın arkadaşlarımla girmek istiyorum. Açıkcası nasıl konusunda pek bir plan yapmadık ama muhtemelen evde olur, çünkü yeni yıla kalabalık ve tanımadığımız insanların olduğu bir ortamda  girmek istemiyoruz :) 

2) Yeni yılda neler yapmak istiyorsun?

2011'de bol bol seyahat etmek istiyorum; Daha önceden gittiğim ve sevdiğim ülkelere tekrar gitmek ve daha hiç gitmediğim, yeni ülkelere gitmek istiyorum. Farklı ülkelerin kültürlerini keşfetmeye bayılıyorum!

Bunun dışında kendimi geliştirmek istediğim alanlar var tabii ve yeni birşeyler öğrenmek istiyorum.

3) Yeni yıl sizce ne demek?

Yeni yıl = yeni bir başlangıç...demek isterdim ama işin aslı bir önceki yılın devamı olmaktan başka birşey değil benim için :) Hayatımızda herhangi bir yenilik yapmak için illa yeni bir yıl olmasını beklemeye gerek yok bence, ama yine de yeni yılın insanları birşeyler yapmaya motive ettiğini düşünüyorum.

4) Yeni yılda ne olursa çok mutlu olursun?

Birkaç kişisel isteğim var tabii ama genelleme yapacak olursam ailemle ve sevdiğim insanlarla birlikte mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmek beni yeterince mutlu edecektir. Kısacası yeni yılın çok ama çok güzel anılarla dolmasını istiyorum.

5) Yeni yıla dair mesajın nedir?

Yeni yılda bence yapmak istediklerinizi ertelemeyin ve karşınızdaki insanlara karşı daha kibar ve anlayışlı olun. Herkese mutluluk ve huzur dolu bir yıl diliyorum.

2 yorum:

  1. Ne güzel dilekler, çok incesin , asıl ben teşekkür ederim :)

    Cevaplarını da çok sevdim ve kendime yakın buldum,ayrıca belirtmeliyim.Umarım 2011 hepimiz için çok güzel bir yıl olur!

    YanıtlaSil
  2. Aynen canım :) 2011 her açıdan çok güzel bir yıl olur inşallah! :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.