11 Ocak 2011 Salı

Maybelline Color Sensational Ruj Feel Pink

Maybelline "color sensational" serisi ile ruj konusunda kendini çok geliştirdi. Bu serideki rujlar kremsi bir yapıda olup dudaklarınızı çok güzel nemlendiriyor ve en güzel yanı bunu yaparken şahane renk veriyor. Dayanıklılık konusunda da oldukça iyi, ruju sürdükten sonra dudağınızı silseniz bile bir lip stain sürmüşcesine iz bırakıyor. Bazı sitelerde rujun kokusundan bahsedilmiş, ama ben meyvemsi bir koku dışında bir koku almadım gerçi genelde kokulu şeyler beni kolay kolay rahatsız etmiyor...Eğer siz bu konuda hassassanız almadan önce kokusuna bakın :) 
.
Seride aslında pek çok renk seçeneği var ama Türkiye'de bütün renkler bulunmuyor. Yinede pembe, kırmızı, kahve-nude tonları içinde mutlaka beğeneceğiniz bir renk olacağını düşünüyorum ve bu rujları kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum! .
.
.

Bende ki renk 162 numara "Feel Pink", çok koyu olmayan, tatlı bir pembe tonu ama özellikle koyu ruj tercih edenler için daha da göz alıcı pembeler ve kırmızılar vardı :) Ben kesinlikle değişik renklerinden de almayı düşünüyorum :)
..

.


English: I think Maybelline has really improved their lipstick line with the "color sensational" series. I really love the formula and the creamy texture this lipstick gives, without drying the lips. Also the color-payoff is fantastic! Even if you wipe the lipstick off it leaves a stain on your lips.

I noticed that some people complain about the smell, but to me it has a fruity smell and that does not bother me at all, but I am not really ever fussy about smells! (If you're sensitive, please do smell it first before buying) There are lots of color options as well, from nudes to dark reds! With such a color range I really think there is a right color for everyone. So if you have not already, go and try out this lipstick, I'm sure you will love it! :)

The one I own is in the shade "Feel Pink" No 162. Its a really soft pink color, however if you can pull off berry-dark pinks there were lots of great choices! I am definitely buying more of these lipsticks! ;).

11 yorum:

 1. Bende de "nearly there" var canım , onun da güzel , doğal bir rengi var, yapılarını ben de sevıyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Nearly There rengini de hatırlıyorum, çok güzel bir renkti tatlım! :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, 190 Atomic Pink rengini kullanıyorum. Kalıcılığı, yumuşaklığı harika... Bu renk de demeye değer görünüyor.

  YanıtlaSil
 4. Makyaj Aynam: O kadar güzel renk seçenekleri var ki aslında insan hangisini alacağını şaşırıyor, şimdi bir de pearl serisi çıkmış ama Türkiye'ye geldi mi bilmiyorum...Bu arada 190 Atomic Pink'de çok güzel bir renk :)

  YanıtlaSil
 5. bu ara bendede bir pembe ruj takıntısı başladı.bir ara koyacağım bloga.sendekide çok hoş ıslak duruyor.

  YanıtlaSil
 6. Serpil: Tşk.ler, sende resimleri ekle bloguna mutlaka :)

  YanıtlaSil
 7. doğal ve yumuşak tonları seviyorum. kozmetik reyonlarına uğradığımda bu yazdıklarına özellikle bakıyorum :)

  YanıtlaSil
 8. Modaçıkmazı: Bende aynen doğal renkleri seviyorum :) Maybelline'ın bu serisinde çok güzel nude renkler var :)

  YanıtlaSil
 9. şimdiye kadar bloglarda gördüğüm en güzel dudaklar

  YanıtlaSil
 10. Kremsi yapıdaki rujlara bayılıyorum!:) süper süper süper

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.