18 Şubat 2011 Cuma

MAC Trax Far

"Burgundy-plum with shimmer (Velvet)"

*For english pls scroll down.

MAC Trax velvet yapıda bir far. Rengi aynen MAC'in sitesinde tarif edildiği gibi mor-bordo arası ve içinde bakır ışıltılar var. Özellikle yeşil veya ela gözlülerde gerçekten çok hoş duran bir renk. Bu far ile ilgili söyleyebileceğim tek kötü şey birazcık pigmentasyonu az...o yüzden uygularken sabırlı bir çalışma gerektiriyor. MAC'ten alınacak ilk farlar arasında mı? Açıkcası bana sorarsanız hayır! Ama yinede farklı bir rengi olması ve gözlerimdeki duruşunu çok beğeniyorum. Bir başka beğendiğim yanı ise çok kolay kombinelenen bir renk olması; koyu mor, kahverengi veya siyah farlar ile birlikte çok güzel duruyor!

Bu farı ben paletim için almıştım, refill denilen bu farların fiyatları daha ucuza geliyor. MAC'te 4'lü ve 15'li boş far paletleri satılıyor.

"bordo far", "mac far"

"MAC trax", "simli far"


English

MAC Trax is a velvet finished eyeshadow. The color is just as MAC describes it; a plummy burgundy color with coppery shimmer. I really like how this shadow looks with green and hazel eyes, it is such a pretty color!You can pair it up with a lot of colors too; purples, browns, black... The only thing that I don't like is that the color payoff isn't so great...you really have to work with it to get the color to show up as it looks in the pan! Just because of this I wouldn't recommend this to anyone just starting their MAC collection, it definitely isnt one of those eyeshadows that is a must have! Despite the effort I use while putting this shade on, I still love it! :)

Do you own this eyeshadow? What do you think, is it a must have in your collection?
.
.

3 yorum:

 1. hem rengi hem de içindeki ışıltılar çok hoş duruyor tatlım :) ışıltılara rağmen doğal ,hoş bir renk :)

  YanıtlaSil
 2. Rengi çok güzelmiş. Simleri dökülme yapıyor mu peki?

  YanıtlaSil
 3. Your Style is Your Signature: Çok teşekkürler tatlım! Kesinlikle doğal duruyor bu renk o yüzdn bu kadar seviyorum sanırım :)

  Nyuu: Canım simleri rahatsız edecek kadar dökülmüyor, açıkcası ben bir sorun yaşamadım :) Ama dediğim gibi tam anlamıyla rengini vermesi için biraz uğraşmak gerekiyor...

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.