4 Ekim 2011 Salı

Beğendiklerim...

Bugün Temptalia.com' da gezinirken dikkatimi çeken ürünleri sizinle paylaşmak istedim, bakalım siz de beğenecek misiniz? :)

Paperself Takma Kağıt Kirpikler:
.
Çinlilerin kağıt katlama sanatından esinlenilerek yaratılan bu takma kirpikler aslında bir süredir piyasada var, özellikle defilelerde kullanılıyor. Ben ilk görüşte tuhaf bulsam da sonradan hoşuma gitti, kesinlikle çok değişik ve ilgi çekici olduklarını düşünüyorum! Tabii günlük kullanım için ne kadar uygun orası tartışılır, ama özel bir gecede çok şık dururlar bence.  Bunlar Paperself markasının çıkardığı "under the sea" konseptine ait takma kağıt kirpikler:
Kağıt kirpikler

Bu model benim favorim oldu; Balık, deniz atı...çok şeker :)

*Resimler Temptalia.com 'dan ve Paperself.com web sitelerinden alınmıştır. (Keşke elimde olsaydı da kendim çekseydim :)
.

MAC False Lashes Extreme Black Mascara:
.
Aslında ben MAC'in maskaralarını çok başarılı bulduğumu söyleyemem, ama bu maskara ismi ile dikkatimi çekti! 'Mousse' tarzı hafif bir formüle sahip olan bu maskaranın takma kirpik etkisi yarattığını ve renginin oldukça koyu siyah olduğunu iddia ediyorlar - ki ben koyu siyah maskaraları hep sevmişimdir (hele bir de mavi gözlülerde şahane durur!)

Tabii bu tür ürün tanıtımı için çekilen görsellerde genellikle takma kirpik kullanılıyor, sanıyorum bu resimde de aynı şey geçerli. Temptalia'da yazılana göre Ocak 2012 de piyasaya sürülecekmiş, bakalım Türkiye'ye gelecek mi? Gelirse ve fırsatım olursa mutlaka deneyeceğim- aslında elimde stok yaptığım maskaralar var, önce bir onları bitirmem gerekiyor :)


Tarina Tarantino:

Tarina Tarantino'nun sonbahar 2012 koleksiyonundaki bu rengarenk göz kalemlerini çok beğendim; Mavi ve mor renklerde göz kalemlerine karşı bir zaafım olduğundan hemen ilgimi çekti, aslında bana kalırsa bu renkler sonbahar'dan çok ilkbahar/yaz mevsimlerini çağrıştırıyor.  Ayrıca rujların ambalajlarına da bayıldım, böyle taşlı ve parlak ambalajlar hep ilgimi çekmiştir :) Maalesef deneme şansımız yok, çünkü bildiğim kadarıyla Türkiye'de satılmıyor bu marka...


*Resim Temptalia.com'dan alınmıştır.

.
2 yorum:

  1. Göz kalemlerine ve rujlara bayıldım canım, mascarayı ben de merak ettim şimdi ama benimde stoğum fazlaca, sanırım epey bir süre mescara almam :)

    YanıtlaSil
  2. Değil mi canım? Nasıl güzel göz kalemleri :) Rujlar da çok şık...Mascara konusunda benim de stoğum fazla ancak bu ürünü deneyip çok çok beğenirsem alırım :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.