23 Kasım 2011 Çarşamba

Neutrogena Tek Adımda Makyaj Temizleyicisi

 
Yeni Neutrogena®Tek adımda makyaj ve yüz temizleyicisi ile makyaj ve yüz temizliği artık TEK ADIMDA!!!Gün sonunda cildi temizlemek, makyaj kalıntısı, kir ve yağdan arındırmak büyük önem taşır. Cilt hücreleri geceleri uykumuzda yenilenir. Cildin gün sonunda temizlenmediği durumda kirliliğin cilde zararlı etkileri kaçınılmazdır. Cilt matlaşır, canlılığını kaybeder, gözeneklerde kir, yağ ve makyaj birikerek gözenekleri tıkar, sonuçta siyah nokta ve sivilce gibi cilt problemleri görünmeye başlar. Cildimizi temizlemek, kirden, makyaj kalıntısından, dış çevrenin zararlı etkilerinden aşırı yağdan ve ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Cilt daha sağlıklı, sıkılaşmış ve canlı bir görünüme kavuşur.
 .
Makyaj temizliğine öncelikle göz makyajının temizliği ile başlanması tavsiye edilir. Çünkü rimelin gözden temizlenmesi genelde zor bir işlemdir. Yüz ve göz makyaj temizliği için özel olarak formüle edilmiş bir ürünün kullanımı doğrudur.
Neutrogena®Tek adımda makyaj ve yüz temizleyicisi ipeksi ve hafif formülü ile yüzünüzdeki tüm makyajı, suya dayanıklı göz makyajını bile zorlanmadan temizler. Cildi kir ve yağdan arındırır. Cildinize ferah ve temiz bir his kazandırır.
..
· Suya dayanıklı göz makyajı,likit ve kompakt fondöten, allık, göz kalemi ve ruj gibi birçok makyaj çeşidini tahrişe yol açmadan temizler.  
· Gözenekleri tıkayabilecek tüm kalıntılardan cildi arındırır, yağlı bir his bırakmaz.
· Hassas göz çevresi ve lens kullananlar için uygundur.
.
Tavsiye edilen tüketici fiyatı :14,95TL

*Basın Bültenidir.
 .
Henüz deneme fırsatım olmadı ama ben genelde Neutrogena ürünülerini beğeniyorum. Bu ürünü de merak ettim, fiyatı da uygunmuş, bence denemeye değebilir! :)


5 yorum:

 1. ben de merak ettim. kavanozdaki ürünüyle benzerse süper olur ya, çok seviyordum onu :D ama bir yandan da bioderma sens. H2O'yu aldatamam gibi :D

  YanıtlaSil
 2. bence de denemeliyiz. tam benim gibi tembelelre göre, zaten göz makyajı temizleyicim neutrogena, bir de böyle üzerinde bir daha yıkamamam gerkeirse, değmeyin keyfime, bugün gideyim alayım bari :)

  YanıtlaSil
 3. Dofa: Ben Bioderma'yı da merak ediyorum.Daha alınacaklar listemde o da var :) Tşk. ler yorumun için...

  Lamoredelcalcio: Aynen, tek ürün ile tüm makyajı silme fikri hoşuma gitti benimde, fiyatı da uygun, denemek lazım :)
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 4. Canım Dr Murada bissürü para bayılıp hiç bir faydasını göremediğimden bir sonraki alacağım ürün kesinlikle Neutrogena, çok kararlıyım :)

  YanıtlaSil
 5. Sevda'cığım:Bence de Neutrogena denemeye değer! Dr Murad'ı ben hiç denememiştim ama o kdr para verip de faydasını görememek çok kötü tabii :(

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.