17 Aralık 2011 Cumartesi

Lila Kutu Aralık Kutusu

Güzellik kutuları konseptini çok sevdiğimi daha önce yazmıştım, bu ay merak ettiğim bir başka güzellik kutusu olan Lila Kutu'yu da deneme fırsatım oldu! Lila Kutu'nun aylık abonelik ücreti 19 TL, bu ücret karşılığında her ay size içinde en az 5 deneme boyundan oluşan ürünler gönderiliyor. Daha fazla detay ve abonelik için Lila Kutu'nun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu ay ki kutu (yani Aralık kutusu) yılbaşı özel kutusuymuş ve içinden 11 ürün çıktı ki bence ödenen fiyata göre gayet tatmin edici; özellikle tam boy ürünler çıkması çok hoşuma gitti...Bakalım Lila Kutu'dan neler çıkmış?Öncelikle kutusu gerçekten çok güzel, belli ki oldukça özenilmiş...hem rengi hem de kumaş kaplı olması çok hoşuma gitti...zaten ben bu tür güzel kutuları atmaya kıyamıyorum!
.
Ürünlerin tam boyları ve fiyatlarının yazılı olduğu kart:

  
Ben çıkan ürünlerden oldukça memnun kaldım;  Özellikle L'occitane sabun, Dr.Murad peeling, Clarins göz kremi ve PCO whitening mask bir an önce denemek istediğim ürünler. Bunların yanı sıra zaten beğenerek kullandığım Max Factor Masterpiece maskaranın deneme boyunun çıkması da hoşuma gitti, Max Factor  göz kalemini ise şimdiden makyaj çantama attım :)  Bir de belirtmeden geçemiyeceğim bana çıkan Pastel ojenin renge bayıldım bu tür mavi-yeşil ojeleri çok seviyorum! (no:68) Ayrıca daha önce denemediğim markaları (Petal Fresh, Ozoxlive gibi) deneme fırsatım olacak :) 


Kısacası Lila Kutu'yu ben çok beğendim; siz nasıl buldunuz Aralık ayı kutusunu? Bu tür güzellik kutularına abone olmayı düşünüyor musunuz?
.
*Ürün Lila Kutu ekibi tarafından denemem için gönderilmiş olup, yorumlar  objektif görüşlerimi yansıtmaktadır. 

4 yorum:

  1. süper ürünlermis canim, güle güle kullan ; )

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel şeyler gelmiş canım, dolu dolu bir kutuymuş. Güle güle kullan.

    YanıtlaSil
  3. Sevda'cım, tşk.ler...ben de çok beğendim, böyle dolu dolu olması harika :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.