28 Aralık 2011 Çarşamba

LuxyBox Aralık Kutusu

Luxy Box'dan daha önce bahsetmiştim.  Az önce Aralık ayı paketi elime geçti, daha önce defalarca belirttiğim gibi bu tür süpriz güzellik kutularını açmak çok hoşuma gidiyor :)

Luxybox Aralık kutusunu açar açmaz "hoşgeldiniz" mesajı ile birlikte çok güzel bir kar tanesi bizi karşılıyor (ki bunu saklayıp yılbaşı ağacıma süs yapacağım!)


Gelelim en önemli kısıma, yani kutunun içinden çıkan ürünlere: 
1)Lierac Paris Mat Chrono-Emulsion Hydratant (parlamayı engelleyici yüz emülsiyonu) : Bu ürünü kendi adıma gereksiz buldum, daha doğrusu ürün güzel olabilir ama çok küçük boyutta, yani 1-2 kullanımlık bir ürün. (Bu tür ürünler bence kutuların içine konmamalı veya konulacaksa da ekstra olarak konmalı.)

2)Lierac Exclusive Intense Nuit Creme (gece yüz kremi): Bu ürünün boyutu ise yukarıda belirttiğimin aksine tatmin edici, 15 ml olan bu ürün uzunca bir süre kullanılabilir.

3)Mavala Mini Color Oje: Ojelere hiçbir zaman hayır diyemem zaten, kutudan çıkmasına sevindim!Ayrıca bu mini boy oje 5 ml yani mini boy olarak tam boy ürün. Bana çıkan rengi de beğendim :)

4)Rausch Renk Koruyucu Şampuan: Daha önce denemediğim bir marka, şu anda saçlarımı boyatmıyorum o nedenle daha sonra kullanmak üzere kaldırdım :)

5)Rausch Avokado Yoğun Bakımı : Avokadolu saç bakım ürünlerini seviyorum, bakalım bu markanın saç bakım kremi nasıl çıkacak?

Luxybox'ın ilk kutusunu ben beğendim, özellike Lierac'ın gece kremi ve Mavala Oje beni çok memnun etti, ama biraz daha makyaj malzemesi ağırlıklı olsaydı çok daha güzel olurdu :) Bir eksik de sitede anket yok, ki bence müşterilere doğru ürünler gönderebilmek için bu gerekli bir adım (Herkesin saçı boyalı olmayabilir mesela) Eminim LuxyBox önümüzdeki aylarda kutu içeriğini daha da geliştirecektir :)

Siz nasıl buldunuz LuxyBox'ın ilk kutusunu?

*Ürün denemem için Luxybox ekibi tarafından gönderilmiştir. Yorumlar objektif görüşlerimi yansıtmaktadır.

2 yorum:

  1. ben begenmedim kutuyu-uyeligimi de iptal ettim hemen-matlastirici krem cok az, hic bir anlami yok-kirisiklik karsiti olansa bana hitap etmiyor:( anneme gitti-mavala bana cikan renk tarzini hic kullanmam ablama gitti-hadi bu sans olayi, elestirme hakki pek yok. sampuan ve sac kremi-seyahetlerde kullanmak uzere rafa kaldirildi:)) gene de hoslanmiyorum sampuan sac kremi testerlarindan...Daha dogrusu vanilya club in ocak ayi kutusundaki sampuan tester i daha cazip bence oyle birsey denemek isterim, neyse ben vanilya ile yola devam edecegim:))opuyorum

    YanıtlaSil
  2. Neşeli: Ben Lierac kremi ve ojeyi beğendim ama tabii herkese hitap etmemesi normal...Bu tarz kutularda bu risk var, bence kesinlikle müşteri cilt bilgilerini ve renk zevklerini içeren bir ankete göre ürün gönderilmeli. Bence ileriki aylarda geliştirecektir LuxyBox içeriğini :)
    Bende Öpüyorum :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.