13 Aralık 2011 Salı

Ödül ve Hakkımda Bilmediğiniz 7 Gerçek

Sevgili Junkhead ve sevgili Karbeyaz bana bu güzel ödülü yollamışlar, ikisine de çok teşekkür ediyorum :)

Bir de hakkımda bilmediğiniz 7 özellik paylaşmam gerekiyor. Genelde blogumda özel hayatımı paylaşmıyorum,yine çok fazla özele girmeden 7 özelliğimi sıralamaya hemen başlıyorum: 

1) Aslan burcuyum. Burcumu çok severim ve hemen hemen tüm özelliklerini taşırım :) Kendi burcum dışında diğer burçların özelliklerini pek bilmem...


2) Yurtdışına çıkmaktan ve farklı kültürler keşfetmekten inanılmaz keyif alıyorum, özellikle gittiğim şehirlerde o şehrin yerlisi gibi gezmek çok hoşuma gidiyor. Şu ana kadar Amerika'ya ve Uzakdoğu & Avrupa'da çeşitli ülkelere gittim. Gezdiğim şehirler arasında Londra'nın yeri ayrıdır, ne kadar gitsem de sıkılmam. Bunun dışında Amerika'yı alışveriş için çok severim, hem ucuz hem de bol çeşit var!


3) Tanımayan hemen hemen herkes ilk görüşte beni soğuk bulur ama aslında sıcakkanlıyımdır!

4) Çok güzel sır tutarım, bana verilen sırları asla kimseyle paylaşmam ve bu huyumu da çok severim.

5) Genelde yemek ayırt etmem ve sulu sebze yemeklerini severim ama bakla ve bamya sevmem! Dışarıda yiyeceksem de favorim Fajita veya hamburgerdir.


6) Oldukça geniş bir müzik arşivim var (ne yazık ki hepsi dağınık yerlerde ama...) Yıllardır sıkı bir metal ve rock dinleyicisiyim.


7) Çoğu kadının ayakkabı tutkusu vardır, bende ise makyaj dışında bir de çanta takıntısı var! Ne kadar çantam olursa olsun yetmiyor. 


. 

6 yorum:

 1. Canımcım ,rock metal dinlediğini yazınca aklıma ne geldi bak . Geçenlerde eski postlarıma bakarken görüp hatırlamıştım :) Ben blogumu ilk açtığım günlerde ,bir videonun altında senle grunge müzik muhabbetimiz olmuş . Çok hoşuma gitmişti senin yorum yapıp,grunge sevdiğini belirtmen :))

  YanıtlaSil
 2. Evet canımcım bende çok iyi hatırlıyorum o muhabbetimizi, kaç ay geçti aradan :) Hatta Orangelove filmi hakkında konuşmuştuk bir de...hala bulup izleyemedim ama izleyeceğim en kısa zamanda :D

  YanıtlaSil
 3. çok eğlenceli olmuş cnm :) Nerelerdesin yaa geri dön artııık :D

  YanıtlaSil
 4. Karbeyaz: Tşk.ler canım...ya yoğunum şu aralar ama inş. daha sık yazacağım :D çok öpüyorum cnm

  YanıtlaSil
 5. Ben de hem ayakkabı hem makyaj hem çanta takıntısı var, daha da neler neler :) Ama tutuyorum kendimi ki benim için doğrusu da bu :)
  Bu mim'i de çok sevdim, birbirimiz daha yakından tanıdık bu mimler sayesinde. Öpüyorum seni. Sevgiler canım :)

  YanıtlaSil
 6. Sevda'cım aynen ben de çok sevdim bu mim'i...ara ara kendimiz hakkında böyle kısa kısa maddeler yazmak lazım, ham yazması hem okuması zevkli oluyor! Çok öpüyorum ben de canım :*

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.