3 Nisan 2012 Salı

MAC Cool Heat Far

MAC Cool Heat farı bir kaç yıl önce mavi farlara meraklı iken almıştım, daha sonra göz makyajımda kahverengi tonlarını kullanmaya başlayınca bu farı bir kenara koyup unutmuşum, halbuki çok da beğendiğim bir renktir. Malum artık havalar ısındı, yaz yaklaştıkça biraz daha cesur renkler kullanmak lazım, bende önümüzdeki aylarda sık sık kullanmayı düşünüyorum bu rengi :) 

"mac far" "mavi far"


"mavi far"

Cool Heat mavi-yeşil arası (teal) bir renk ve içinde küçük gümüş renkli ışıltılar var. Fotoğrafta tam yansıtması biraz zor oldu ama MUA'da çok güzel bir swatch var, görmek için tıklayınız! Tek başına kullanamam böyle renkleri derseniz eyeliner olarak da uygulayabilirsiniz, gerçekten bütün dikkatleri gözünüze çeken bir far. Tek kötü yanı frost yapıda olması nedeniyle uygulaması biraz zor, tam rengini vermesi için bir kaç kat uygulamak gerekiyor ama yine de renk vermesi çoğu frost far'a göre iyi diyebilirim.

Bu far koleksiyon ürünü olduğundan şu an mağazalarda bulunmuyordur, ancak MAC "By Request" koleksiyonunda tekrar piyasaya sunulması için oylamaya sunulan farlar arasında. (Diğer ürünleri görmek için tıklayınız) Tekrar satışa sunulursa canlı renklerde far arayanlara  tavsiye ederim :)

.

6 yorum:

 1. Çok güzelmiş, tekrar satışa snulursa kesinlikle bakacam bu renge!

  YanıtlaSil
 2. benim favorim rengim bu bayıldım güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir renkmiş canım eyeliner ve bol rimelle şahane olur :)

  YanıtlaSil
 4. Sevda'cım: Evet çok güzel oluyor gerçekten :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.