28 Mayıs 2012 Pazartesi

Pastel Hindistan Cevizli Oje

Geçtiğimiz günlerde Pastel'in kokulu ojeleri ile ilgili basın bültenini yayınlamış ve kokulu ojeleri ne kadar merak ettiğimi yazmıştım, bir kaç gün sonra sürpriz bir kargo geldi ve içinden kokulu Pastel oje ve küçük parfüm testerları çıktı  :)  

"kokulu oje", "pastel oje"
Pastel Hindistan Cevizli Oje
Bana gelen hindistan cevizli oje, aslında ojenin renginde özel bir şey yok bildiğimiz rakı beyazı, hatta ilk katta oldukça şeffaf, bu nedenle top coat bile olabilir! 


"pastel oje"
Ojeyi sürüp kuruttuktan sonra çok güzel bir hindistan cevizi kokusu geliyor. Kokuyu uzunca bir süre aldım...ama çok fazla beyaz oje kullanmadığım için akşama silip başka renk sürdüm o nedenle kalıcılığı hakkında bir şey diyemiyorum, tırnağımda kaldığı sürece kokuyu aldım. (Tabii durduk yerde buram buram koku gelmiyor, tırnağınızı biraz burnunuza götürmeniz gerekiyor.)  
.
Fırçası biraz ince yapılı ama bendeki rengin sürümü hiç zor olmadı;
Bu arada normal Pastel ojelerden boyut olarak küçük ama bence gayet yeterli boyut olarak, sonuçta oje bitirmek çok da kolay birşey değil :) Kısacası ben bu kokulu ojeleri beğendim, bu da demek oluyor ki nanelisi, ananaslısı, greyfrutlusu ve tarçınlısı da mutlaka alınıp denenecek!

*Ürün Pinkar Kozmetik tarafından yollanmış olup, yorumlar objektif görüşlerimi içermektedir.

9 yorum:

 1. Canımcım güle güle kullan ;) Benimki de gelmiş ama evde olmadığım için kutuya kavuşamadım,ne renk geldiğini bile bilmiyorum :D

  YanıtlaSil
 2. Canımmm çok teşekkürler :) İnşallah sana beyaz değil de diğer renklerden gelmiştir :D genelde bunu,tarçınlısını ve nanelisini göndermişler sanırım :)

  YanıtlaSil
 3. güle güle kullan canım, kulağa hoş geliyor sanırım ben de anneme alıcam ona almışken de denerim :*

  YanıtlaSil
 4. Evet rastgele yollamışlar herkese :D Valla hepsi de açık ton aslında bana pek uymuyor ama bakalım :) Naneli ve tarçınlı olandan sürebilirim 1-2 kez de olsa :))

  YanıtlaSil
 5. Çok tşk.ler Onur'cuğum :) tek katta oldukça şeffaf canım sadece kokusu geliyor :) o nedenle sen de deneyebilirsin...

  Junkhead'cim mor olsaymış...üzümlü filan :P

  YanıtlaSil
 6. Canım ben de çikolatalisini aldım kokusunu sadece sürerken aldım ve sürümünü biraz zor buldum ama fırçasının ince olmasını beğendim küçücük ya çok güzel :)

  YanıtlaSil
 7. Yelda'cığım hindistan cevizlide sürdükten sonra da koku geldi, çikolatalıda öyle olmaması kötü olmuş. Koyu renk oje olunca ince fırça ile sürmek biraz zor oluyor maalesef...

  YanıtlaSil
 8. Ben daha tanışamadım kendileri ile ama çok merak ediyorum :)

  YanıtlaSil
 9. Sevda'cım, tanışsan beğenirsin gibi geliyor bana :D

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.