4 Haziran 2012 Pazartesi

Chubby Stick Nemlendirici Dudak Parlatıcısı: Yeni Renkler!

Clinique Chubby Sticks ailesine Temmuz ayı itibari ile 10 yeni renk katılıyormuş, duyar duymaz bu haberi sizlerle de paylaşmak istedim. Yeni renkler; Heaping Hazelnut, Two Ton Tomatoe, Bountiful Blush, Oversized Orange, Mighty Mimosa, Curvy Candy, Pudgy Peony, Richer Raisin, Fuller Fig ve Voluptuous Violet.

Ben Oversized Orange, Midnight Mimosa ve Heaping Hazelnut'a bayıldım!


"chubby stick kullanan"
Chubby Stick Renkleri toplu halde!

"chubby stick"
Oversized Orange
Chubby Stick'leri duymayan kalmamıştır sanırım, ama kısaca bahsetmek gerekirse;

"Chubby Stick Nemlendirici Dudak Parlatıcısı içeriğindeki yoğun nemlendirici formül , özel yağ bileşenleri ve antioksidanlar sayesinde dudaklarınızı çevresel faktörlerden koruyarak anında ve uzun süre kalıcı nem verir. İçeriğindeki Shea, Mango ve Jojoba yağları ile Chubby Stick, mükemmel nemlilik sağlayarak yumuşak, esnek ve dayanılmaz dudaklar yaratır.  

Boyama kalemi şeklinde eğlenceli bir görünüme sahip olan Chubby Stick, kremsi formülüyle kalıcı renk ve mükemmel kapatıcılık sağlar. Alt tarafı çevirin ve kullandıktan sonra geri çevirerek kapağını kapatın. Kullanımı çok kolay!. ten renginden, tatlı pembelere ve morlara kadar 6 farklı ağız sulandıran rengi mevcuttur.  Bu renklerden birini evden çıkarken yanınıza almayı unutmayın! Chunky Cherry, Graped-up, Mega Melon, Super Strawberry, Whole Lotta Honey, and Woppin’ Watermelon. " Ürünlerin satış fiyatı 49 TL.

4 yorum:

 1. Ben de gazetede gördüm bu cici şeyleri. renklerine bayıldım. Kullanımı da çok rahat gözüküyor.

  YanıtlaSil
 2. mor rimel değil mi? sırf görünümleri bile harika :)

  YanıtlaSil
 3. Oversized Orange benim de çok merak ettiğim bir renk...bulduğum anda almak istiyorum çünkü kullandıklarımdan çok memnunum...
  www.trendyandfriendly.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Nilgün: Kesinlikle, harika görünüyor oversized orange :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.