19 Haziran 2012 Salı

Flormar Terracota Far & Flormar Matte Mono Far

Kozmoda'nın paketinden çıkan Flormar ürünleri arasında en çok dikkatimi çeken şey farlardı. Her ne kadar bu sıcaklarda üşeniyor olsam bile göz makyajında far kullanmayı çok seviyorum...

Bana gelen farlardan pembe olan elmas ışıltılı terracota far (no.su D04), diğer lacivert renkli olan ise Flormar'ın tekli farlarından (no.su ne yazık ki paketi açarken silinmiş ama sanıyorum mat farlardan M03)

"flormar far"


Pembe terracota far sim içeriyor, bu tür ışıltılı ürünlerden verim alabilmek için güzel bir far bazı ile kullanmak gerekiyor, veya ıslak uygulayabilirsiniz. Ürünün yapısı sert, ve simler biraz iri. Pembe ve içinde sim barındıran bir far bana pek hitap etmiyor, o nedenle bu farı hafif bir şekilde aydınlatıcı olarak uygulamayı düşünüyorum. 

"lacivert far","flormar"


Tekli far ise kadifemsi bir yapıya sahip, renk vermesi gayet iyi, kesinlikle yapı olarak terracota far'a göre bunu daha çok sevdim. Renk koyu olduğu için kış aylarına saklamayı düşünüyorum, yazın sıcağında koyu renk makyaj bana ağır geliyor biraz. 

"far", "pembe far"

Nasıl buldunuz? Flormar'ın hangi farlarını beğeniyorsunuz?

3 yorum:

 1. Canımcım güle güle kullaaan :-* Flormar'ın tekli farlarını baya seviyorum . Bende 9 tane var sanırım :D Biraz abartmışım ama yapıları ve renklerini çok beğeniyorum .

  YanıtlaSil
 2. bende tekli farlarını seviyorum yapıları oldukça başarılı oluyor:)

  YanıtlaSil
 3. Junkhead'cim Çok tşk ederim, gerçekten yapıları güzelmiş :) sen de güle güle kullan canım :*

  Özge'cim evet ben de sevdim :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.