6 Haziran 2012 Çarşamba

Vanilya Club Haziran Kutusu

Haziran ayı Vanilya Club kutusu dün elime ulaştı. Her ayın ilk haftasında kutuları bize ulaştırmaları çok hoşuma gidiyor! Bu ay ürünlerin tam boy fiyatlarının yazılı olduğu kart çıkmadı, o nedenle  paylaşamıyorum, bana mı öyle denk geldi yoksa gerçekten bu ay kutulara eklenmedi mi bilmiyorum. 

"vanilya club kutusu"


Toplu halde bütün ürünler;

"vanilya club kutusu", "oje"


Bvlgari Omnia Coral: Ben daha önce Bvlgari Omina Amethyste'ı çok severek kullanmıştım, bunu da beğendim, hatta Bvlgari Omnia serisinin bütün kokularını çok güzel buluyorum. 

Bvlgari Man: Erkek kokusu olduğu için tabii ki eşime verdim, kokusunu gayet beğendik. Biraz daha kalıcı olmasını isterdim ama bu da tüm Bvlgari kokuları gibi çok kalıcı değil...
.
Liquid Gold Foaming Gel: İlk defa deneyeceğim bir marka olacak. Bu yüz yıkama jeli karma/yağlı ciltler için uygunmuş ve deniz yosunu ve yer iğdesi yağı içeriyormuş. 

China Glaze Oje: Rengi Rose Among Thorns, oje söz konusu olunca beğenmemek olmaz. Renk olarak şu aralar daha çok mercan tonlarını beğeniyor olsam da bu rengi de beğendim. Bu neon bir oje dolayısyla mat kuruyor, yani parlaklık için top coat gerekiyor. Tek katta pembemsi bir renk gibi dursa da 3 kat sürünce turuncumsu bir kırmızı oluyor.

L'occitane Shea Sütlü Sabun: Kutuyu açar açmaz bu sabunun kokusu beni karşıladı, bayıldım! Tam boyunu almayı düşündüğüm bir üründü, şimdi önceden deneme fırsatım olacak :)

Youngblood Hi-Def Hydrating Mineral Powder: Bu ürün hakkında pek bir bilgim yok, oldukça küçük bir tester olduğu için kullandıktan sonra bu pudra hakkında ne kadar yorum yapabilirim emin değilim. 

Beauty Face / The Lift: Daha önce duyduğum bir markaydı, ancak anti-aging ürünleri için daha erken. Bu paket 3'lü bir üründü: içinden powder mask, liquid booster ve finishing creme çıktı. 

Nuxe çok amaçlı kuru yağ: Sevdiğim bir ürün, daha önceden de Vanilya Club Aralık kutusundan çıkmıştı. Saçınıza, yüzünüze, vücudunuza sürebileceğiniz bir ürün. Şimdi yaz geldiğine göre bacaklarıma ve kollarıma da sürmeyi düşünüyorum. 

China Glaze oje ve Nuxe kuru yağ sevdiğim ürünler olduğu için tekrar kutumdan çıkmaları beni rahatsız etmedi ama sevmediğim ürünler olsaydı çok da memnun kalmazdım. Yine de farklı markalarla tanışmak isteyenler için Vanilya Club'ın tatmin edici olduğunu düşünüyorum. 

6 yorum:

 1. Hemen hemen kutularımız benziyor ama bende pembe renk oje var. Sendeki kırmızıyı daha çok beğendim doğrusu. Ama bana da kırmızı çıksaydı zaten bir ton kırmızı tonu ojem var bir yenisi daha eklenecekti. Pembe benim için bir değişiklik oldu:)
  http://www.didemtaner.com/2012/06/vanilya-club-haziran-kutusu.html

  YanıtlaSil
 2. Canımcım güle güle kullaaaan :-* Benim kutum da bugün eve ulaşmış,ben ist.te olduğum için babam teslim almış :D Yav bu Nuxe yağ niye tekrar çıktı ki alla allaaa .. Bendekini kullanamayacaktım zaten, bir de 2.si çıkacak demek :)) Oje de inş. bana uygun bir renk gelir bu sefer yav offf :/

  YanıtlaSil
 3. Benim de dün elime geçti fakat bir türlü fırsat bulup yazamadım benimkini. Benden de çıkmadı tam boy fiyatların yazdığı kart... Bu ay böyle sanırım =)
  Güle güle kullan..

  YanıtlaSil
 4. güle güle kullan canım renkli bir kutu olmuş

  YanıtlaSil
 5. Fiyat listesi bende de çıkmadı..

  YanıtlaSil
 6. Ojenin rengi çok güzelmiş :) Fiyat listesi bende de yok :(

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.