11 Temmuz 2012 Çarşamba

Mini Alışveriş: Guerlain & L'oreal

Başlıktan da anlaşılacağı üzere yine ufak bir alışveriş yaptım: Uzun bir süredir iyi bir göz kremi arayışındaydım; Guerlain çok sevdiğim bir marka olduğundan ve hakkında iyi şeyler duyduğumdan Happylogy'i denemek istedim. Özellikle göz çevresindeki ince kırışıklıklar için oldukça etkili bir krem olduğu söyleniyor. Fiyatı € 53. (Türkiye'de daha pahalıya satılıyor maalesef...)

Diğer aldığım ürün ise L'oreal Voluminous Carbon Black maskara. Elimde açılmamış maskaralar var; ancak 2-3 maskarayı açmadan düzgün koşullarda sakladığımda kuruma vs gibi bir sorunla karşılaşmadım. 


Kullandıktan sonra her iki ürünün de yorumlarını blogda sizlerle paylaşacağım. Sizin kullanıp memnun kaldığınız göz kremleri hangileri?


6 yorum:

 1. guerlain in kozmetik ürünlerinden ben de cok memnunum canım. umarım bakım urunu de istediğin sonucu verir :) gule gule kullan cicilerini, sevgiler!

  YanıtlayınSil
 2. Serap'cığım çok tşk.ler :) Dediğin gibi Guerlain'ın parfümlerinden, makyaj malzemelerine kadar herşeyi çok kaliteli oluyor, umarım kremde iyi çıkar, göreceğiz :)

  YanıtlayınSil
 3. İkisini de güle güle kullan canım, guerlain yorumlarını bekliyorum :)

  YanıtlayınSil
 4. Sevda'cığım çok tşk.ler, şu anda kullandığım göz kremi biter bitmez bunu açıp yorumlayacağım :*

  YanıtlayınSil
 5. yorumlayacağım demişsiniz aylar geçmiş ama:(

  YanıtlayınSil
 6. Deniz, evet eski göz kremimi bitirmem gerekiyordu. Şu anda Guerlain'i kullanmaya başladım, malum krem yorumlamak için biraz kullanmak gerekiyor, yazısını en kısa zamanda hazırlamaya çalışacağım...şu anda oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim.
  Sevgiler,

  YanıtlayınSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.