22 Ağustos 2012 Çarşamba

Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara Yorumlarım

Kozmoda' dan gelen ürünlerden şu yazımda bahsetmiştim. Bu ürünlerden ilk önce en çok merak ettiğimi denedim; Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara!  

Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara


Öncelikle şunu söylemeliyim (ki sanırım her maskara yazımda bunu belirtiyorum) benim ince plastik uçlu maskaralarla pek aram yoktur, kalın fırçalı maskaraları çok severim. Maskarayı açarken kalın bir fırça ile karşılaşmak istiyordum ki öyle oldu! Ancak maskaranın fırçasını çok sevemedim, hatta ilk kez sürdüğümde biraz zorlandım fırça kılları biraz yumuşak geldi bana. 

Maskaranın fırçasına daha yakından bakalım;

Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara

İyi Yanları;
-Kirpikleri uzatma konusunda gayet başarılı buldum, gerçi benim kirpiklerim uzun sayılır dolayısıyla genelde maskaralar kirpiklerimi uzatıyor,
-Hacim verme konusunda da fena bulmadım, hatta sürdüğümde kirpiklerime bol bol iltifat aldım...ancak tabii ki takma kirpik etkisi yaratmıyor zaten öyle beklentilere girmiyorum ben hiç :)  
-Kirpikleri ağırlaştırmıyor ve kolay temizleniyor,

Kötü Yanları;
-Yukarıda da belirttiğim gibi fırçası biraz tuhaf geldi bana,
-Tek tek ayrılmış kirpik görüntüsünü seviyorsanız sürdükten sonra kirpik tarayıcısı ile kirpiklerinizi taramanızı tavsiye ediyorum, ıslak yapılı bir maskara ve kirpikleri yapıştırma potansiyeli var. 

Aşağıdaki resimde kirpiklerimi kıvırıp, maskarayı 2 kat sürdüm;

"hacimli kirpikler"
Deborah Milano 24 Ore Absolute Volume Maskara - 2 Coats
Bu maskara parfüm içermiyormuş, bu da hafif bir kimyasal kokusu alacaksınız demek, ancak rahatsız edici boyutta değil, her maskarada olduğu kadar.

Ürün fiyatı 36 TL.5 yorum:

 1. bence çok güzel durmuş kirpiklerin oldukça hacimli ve uzun görünüyorlar ama yapıştırma potansiyeli yüksek gibi :)
  sevgiler..
  http://rosaygrismoda.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. konu maskara olunca sürekli senin yazılarını okuyorum çünkü kirğiklerimi kirpiklerine çok benzetiyorum ve memnun kaldığın ürünleri denediğimde bende çok iyi sonuç alıyorum açıkçası..Kirpiklerin çok hoş olmuş azı biraz yapıştırma potansiyeli var ama dediğin gibi..

  YanıtlaSil
 3. rosa y gris: Çok teşekkür ederim, beğenmene sevindim. Maalesef yapıştırıyor kirpikleri ama yine de hacim vermesi çok hoşuma gitti o nedenle kullanmaya devam!
  Sevgiler,

  Cosmo Trend: Canım çok sevindim faydalı bulmana maskara yazılarımı :)Bu kirpikleri birbirine yapıştırma olayı hariç hacim ve uzatma konusunda çok iyi bu maskara, denersen yorumlarını bekliyorum.
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 4. yay gibi kirpikler dedikleri bu olsa gerek, nekadar uzunlar öyle... ayrica gözlerin cok güzel.
  meretrose.blogspot.de

  Derya

  YanıtlaSil
 5. Derya çok teşkkür ederim :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.