5 Eylül 2012 Çarşamba

Deborah Shine Creator Ruj No 7

Son günlerim oldukça yoğun geçtiğinden bir süredir blogumu ihmal ediyordum, hala da çok yoğunum ama artık biraz mola verip bloga birşeyler yazma vaktinin geldiğini düşündüm. Bugünkü yazıma konu olan ürün Kozmoda'nın bana gönderdiği paketten çıkan Deborah Milano Shine Creator ruj. Ürün gelir gelmez yazısını yazmak isterdim ancak maalesef dudağımda uçuk çıktığından ruj sürüp resim çekemedim, swatchsız da ruj yazısının çok faydası olmayacağını düşündüğümden biraz ertelemek zorunda kaldım bu yazıyı.

Deborah Shine Creator Ruj  No 7


Bana gelen ruj No.7, aslında benim çok tercih edeceğim bir renk değil, ancak aşağıdaki resimden de anlaşılacağı gibi ruj sheer yapılı ve bu nedenle korktuğum gibi koyu durmadı. Hatta normalde kullandığım nude renklerden farklı bir renk çıktığına sevindim bile diyebilirim. 
Deborah Shine Creator Ruj  No 7 
Rujun sürümü oldukça kolay, dudakları nemlendiren yumuşak bir yapısı var. Özellikle mat ve yoğun renk veren rujları sevmeyenlere tavsiye ediyorum.

4 yorum:

 1. canım muhteşem duruyor! kesinlikle çok ama çok yakışmış, canlı ama hiç abartı durmayan bir tonmuş. :)

  YanıtlaSil
 2. Renge bayıldım. Tam benlik gibi duruyor. :)  gorgeousofmyworld.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Pınar'cım: Çok teşekkürler canım <3 Çok alışık olduğum renkler değil ya hep yadırgıyorum, ama yine de kullanıyorum bol bol, sevdim ben de :)

  Çağla Deniz: Bu tür renkleri seviyorsan tavsiye ederim, rujun yapısı da çok güzel....

  YanıtlaSil
 4. Rengi çok güzel canım, zaten çekilişlerde görünce de çok beğenmiştim. Sana da yakışmış :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.