4 Ekim 2012 Perşembe

Bobbi Brown Göz Altı Aydınlatıcısı (Tinted Eye Brightener)

Bobbi Brown Tinted Eye Brightener uzun bir süredir kullandığım bir göz altı aydınlatıcısı, bloga yazısını yazmadığımı fark edince eklemek istedim. Önceden kavanoz şeklinde bir ambalaja sahip olan bu ürünü, 2009'da kalem şeklinde fırça uçlu bir ambalaj ile piyasaya sürmüşler ve sanıyorum formülünde de ufak tefek değişiklikler yapılmış...daha önceden kullanmışlığım yok ama okuduğum kadarıyla kavanoz şeklinde iken daha iyi bir formüle sahipmiş.

"göz altı kapatıcısı"
Bobbi Brown Tinted Eye Brightener

"Bobbi Brown göz altı kapatıcı", "göz altı kapatıcısı"
Bobbi Brown Tinted Eye Brightener
Bu ürün aslında adı üstünde renkli bir göz çevresi aydınlatıcısı olmaktan öteye gitmiyor,  oldukça hafif bir formüle sahip yani kapatıcı görevi görmüyor. Özellikle göz altı bölgeniz çok sorunlu ise bu üründen pek memnun kalacağınızı sanmıyorum, ancak göz altınız çok sorunlu değilse hafif bir renk vererek, göz altınızı güzelce aydınlatıyor, bir anda 'dinlenmiş' bir ifadeye sahip oluyorsunuz. 

Bana satan görevli göz altındaki ince çizgilere dolmayacağını söylemişti ve gerçekten de ince mimik çizgilerine dolmuyor, bence herhangi bir göz altı kapatıcısı/aydınlatıcı için en önemli kriterlerden birisi bu!

Bu ürün alttan çevirmeli ve bir anda istemediğiniz kadar ürün gelebiliyor ki bu da kullanırken biraz zorluk yaratabiliyor. Kısacası, her ne kadar bu ambalaj ile yanınızda taşımak kolay olsa da fırça uçlu olması benim çok hoşuma gitmiyor.

Bobbi Brown Tinted Eye Brightener in Porcelain Peach

Ürün 1,5 ML ve fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 75 TL. (Ben Harvey Nichols'ta %50 indirime denk gelmiştim) Bence bu kadar az miktarda bir ürüne (üstelik yoğun kapatıcılığı olmayan) bu fiyat biraz fazla. 

2 yorum:

  1. HArvey nichols da bu gibi urunlerde indirim mi oluyor :(

    YanıtlaSil
  2. Evet, Nars ürünlerinde ve Bobbi Brown ürünlerinde indirim oluyor, takip etmek lazım :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.