19 Ekim 2012 Cuma

Orly Naughty or Nice Oje

Bugün tırnaklarımda Sonbahar'a yakışan bir renk var ; Orly Naughty or Nice (gerçi havalar hala tam anlamıyla soğumadı ama...) Tüm yaz boyunca pastel renkli ojelere ağırlık verdikten sonra yavaş yavaş koyu renklere geçmek güzel oldu, özlemişim!

Orly Naughty or Nice *w/out Top Coat / No Flash


Naughty or Nice Orly'nin 2010 Holiday Collection'ına ait bir oje, ancak sanıyorum hala bulunabiliyor (belki de devamlı satışta olan bir renktir, bilmiyorum.) Renk olarak o kadar koyu ki şişede neredeyse siyah gibi duruyor ancak tırnağa sürünce, özellikle ilk katta koyu mor bir renge sahip olduğu belli oluyor. 

Jel bitişli bu ojenin en güzel yanı sadece 2 katta opaklaşması ki gerçekten koyu renk ojeler için çok önemli bir özellik! Oje kuruduktan sonra bile oldukça parlak duruyor, aşağıdaki fotolarda üzerinde top coat yok.
Orly ojelerin fırçaları aşağıdaki gibi; sürümü zor sayılmaz, ancak ben kalın ve yassı uçlu fırçalarla daha rahat ediyorum. (Zaten bu ojeyi sürerken de kenarlara bulaştırmışım biraz!)Sizin  favori koyu ojeniz hangisi?

7 yorum:

 1. ay bu renk çok güzelmiş ^_^

  YanıtlaSil
 2. Tşk.ler, gerçekten çok güzel bir oje <3

  YanıtlaSil
 3. renk çok güzel ve tırnaklarına çok yakışmış

  YanıtlaSil
 4. Canım ilk bakışta siyah sandım, sonra dikkatli bakınca mor olduğunu anladım. Çok güzelmiş rengi. Sürüm rahatlığı, parlak duruşu ve kolay temizlenmesi ile jel ojeler favorim :)

  YanıtlaSil
 5. Sevda'cığım evet oldukça koyu mor :) Jel ojeleri ben de çok seviyorum, bir de bu oje oldukça parlak göz alıcı *_* öpüyorum

  YanıtlaSil
 6. favori koyu ojem klasik siyah ve kurşun rengi ojelerim! en az siyah kadar kurşun rengini de çok seviyorum:)))

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.