9 Kasım 2012 Cuma

Neutrogena El Kremi Yorumlarım

Denemem için bana gönderilen bu el kreminden favoriler yazımda da kısaca bahsetmiştim; Bu yıl 40. yılını kutlayan Neutrogena'nın Norveç formüllü el kremi, en sert ve en soğuk iklim koşullarına karşı cildi korumak için geliştirilmiş olup, en kuru ciltler için anında etki ve uzun süre koruma vaat ediyor. En sert ve en soğuk iklim koşullarından yaşamadığım bir gerçek, ancak benim ellerim kış aylarında çok kuruyor maalesef (ki ben bir de sık sık ellerimi yıkayan biriyim, böylece kuruma hızı ikiyle çarpılıyor!) Bu el kremi konsantre bir formüle sahip ve azıcık bir miktarı bile ellerimi rahatlatmaya yetiyor. İçeriğinde bulunan gliserinin gerçekten cildinizi sardığını hissedebiliyorsunuz, oldukça yoğun kıvamlı bir krem  ancak buna rağmen emilimi hızlı.


"konsantre", "nemlendirici"
Neutrogena El Kremi

Ürün parfüm içeriyor (klasik Neutrogena el kreminin kokusu) ve bana göre hoş bir kokuya sahip. Meyveli/şekerli el kremlerini sevenlere çok cazip gelmeyebilir kokusu; ancak benim gibi çabuk kuruyan elleriniz varsa, aradığınız en önemli özellik ellerinizi rahatlatması oluyor. Bu açıdan ben gayet memnunum bu kremden.  


Özellikleri ve içerik listesini merak edenler için (eğer hassas olduğunuz bir konuysa, çoğu el kremi gibi bu da paraben içeriyor);

"el kremi"
Neutrogena El Kremi

Son olarak basın bültenini de paylaşmak istiyorum;

NEUTROGENA® NORVEÇ FORMÜLÜ 40. BAŞARI YILINI KUTLUYOR

Dermatologlar tarafından geliştirilen yüksek etkili cilt bakım ürünlerinin lider markası olan NEUTROGENA®, dünyaca ünlü Norveç Formülü’nün 40. Yaşını kutluyor.1972 yılında ilk olarak gliserinle zenginleştirilmiş el kremi ile tüketicisi ile buluşan Norveç Formülü, zorlu kış koşullarında çalışan Norveçli balıkçıların soğuk hava ve deniz suyundan kuruyan, hasar gören ellerinden ilham alınarak geliştirildi.

Geçtiğimiz 40 yıl boyunca geliştirilen binlerce kozmetik ürününe rağmen, NEUTROGENA® Norveç Formüllü El Kremi, en zor koşullarda bile gösterdiği etki ile tahtını ve kadınların kalbindeki yerini korudu. Norveç Formüllü El Kremi’nin bu başarısı, tek bir damlasının en kuru elleri bile anında nemlendirip rahatlatmasından kaynaklanıyor.Yaşamda 40 yıllık bir el izi bırakan NEUTROGENA® Norveç Formüllü El Kremi, güzellik endüstrisinde de bir ikon olarak yerini aldı. Günümüzde NEUTROGENA® Norveç Formülü ürün ailesi altında el kremlerinin yanı sıra; vücut kremleri, vücut losyonları, ayak kremleri ve dudak nemlendiricisi bulunuyor.

rün deneme amaçlı gönderilmiştir, yorumlar objektif görüşlerimi yansıtmaktadır.

5 yorum:

 1. ben Neutrogena'nın tum kremlerını sevıyorum,bu da kesn cok ıyıdır

  YanıtlaSil
 2. Kardelen: Evet çok başarılı :) Neutrogena markasının ürünlerini severim ben de :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de cok seviyorum Neutrogena'yı :)

  YanıtlaSil
 4. Bayılıyorum bu kreme ben de canım, bazen ellerim ne yapsam fayda etmez duruma geliyor, o zaman kurtarıcım bu krem oluyor.

  YanıtlaSil
 5. ellerim çok kuru yani bu benim için uygun mu perşembe günü a101'de 7.90 da almayı düşünüyorum ve inşallah bulursam alıcam

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.