3 Aralık 2012 Pazartesi

MAC Mulch (Kahverengi Bronz Işıltılı) Far

Mulch MAC'ten aldığım ilk farlardan biriydi; hatta tek tek bütün farları incelerken bir mua (mua=makeupartist) bana bu rengi tavsiye etmiş ve kahverengi tonlarında en çok satan farlarından birinin bu olduğunu söylemişti. 


"mulch" "ışıltılı far"
MAC Mulch

Mulch içinde bronz ışıltılar bulunan koyu sayılabilecek bir kahverengi tonu. İçinde hafif de olsa kırmızı bir alt ton barındırıyor olması nedeniyle, sıcak tonlu olarak nitelendirebilirim bu farı. Ben bu farı kullanırken tüm göz kapağıma uygulayıp, koyu  kahverengi far ile gölgelendirme yapmayı tercih ediyorum. Aslında tek başına da gayet güzel duran bir far. 


MAC Mulch

MAC'in ürünleri yapılarına göre türlere ayrılıyor, bu far "velvet" yapıda. Sürümü oldukça rahat, fazla toz toz olmadan rahatlıkla uygulanabiliyor. Ayrıca pigmentasyonu da gayet iyi. Eğer kahverengi far arayışındaysanız gidip bir denemenizi tavsiye ederim.

"mulch","mac"
MAC Mulch

Ben bu farı 'refill pan' olarak (yani ambalajsız) satın alıp paletime yerleştirdim, bu şekilde normal MAC farlara göre daha ucuza geliyor ama tabii bir de ayrıca paletini almanız gerekiyor. MAC'te 4'lü far paletlerinin yanı sıra daha büyük (15'li) far paletleri de mevcut. (Aynı şekilde allıklar için de paletler satılıyor)

Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum!

6 yorum:

 1. Ben de bronz farları çok severim. Bunun da rengi çok güzelmiş. Güle güle kullan!

  http://yeldaninevi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Hoş bir farmış beğendim :)

  YanıtlaSil
 3. Yelda & mörvy: Yorumlarınız için teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 4. rengı cok koyu gıbı cıNım ama bılemedım sımdı yüzDe bütünde nasıl durur acepa tabı daha hafıf surersın ıyı gnlerde klllann...

  YanıtlaSil
 5. Matruşka: Aslında orta kahve tonu diyebilirim, öyle çok koyu kahve değil. Bir gün makyajımda kullanır ve düzgün foto çekebilirsem bloga eklerim :)

  YanıtlaSil
 6. ımm ıcındekı sımler falan hOş genede yogun surmussun ondan ole koyu geldı bana cinim... beklerim merakla koyda gorelım nur cemalini:)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.