19 Şubat 2013 Salı

Orly Rock Solid Oje

Orly Rock Solid eski bir koleksiyon olan Mineral FX' e ait. Oje, koyu gri zemin üzerine küçük gümüş ve holografik ışıltılar içeriyor ve özellikle gün ışığında çok güzel parlıyor. 

"oje","blog"
Orly Rock Solid 

Orly ojelerin genel anlamda yapısını beğeniyorum, bu oje de istisna olmadı; İki katta istediğim opaklığı verdi ve sürümü oldukça rahattı. Tek kötü yanı biraz pütürlü bir oje ve üzerine top coat uygulansa bile hafif pütürler hissediliyor.

"orly"
Orly Rock Solid 

Benim şansıma sürdüğüm gün yağmurlu bir güne denk geldi ve güneş ışığı altında holografik ışıltıların rengarenk yansımasını çekemedim, zaten bu tür ojeleri fotoğraflarda yansıtmak biraz zor oluyor, gerçekte çok daha güzel ama fotoğraflarda sönük kalıyor. 

"orly swatch"
Orly Rock Solid Swatch

Aşağıdaki fotoğraf bulutlu ve güneşsiz bir İstanbul sabahından...

"orly","oje","blog"
Orly Rock Solid Swatch

Eğer bu tür ojeleri seviyorsanız ve bir yerlerde denk gelirseniz kesinlikle tavsiye ederim. (Fiyatı 18 TL civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.)


8 yorum:

 1. çok güzelmiş bu tarz soğuk renkli ama ışıltılı ojelere bayılıyorum.. China glaze stone cold gibi ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, ben de ten rengime bu tür ojeleri yakıştırıyorum :) Sevgiler

   Sil
 2. Cok enteresan bir renk, daha önce bu karisimi hicbir markada görmemistim. Cok simli ojeleri sevmem, ben daha cok 'pearl' veya mat/kremsi bitisli ojeleri severim, ama bu da cok ilgi cekici görünüyor. Ben mutlaka bir kenara yazayim da, bir sonraki Internet alisverisimde alirim belki. :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buna benze bir ojede China Glaze'de var (Some Like it Haute) ama ondaki simler daha büyük :) Bu oje gerçekten çok güzel ama tavisye ederim, favorilerimden biri ;) Sevgiler

   Sil
 3. çok güzel görünüyor :)

  YanıtlaSil
 4. Canım yakın kesit yaptığın fotoğrafta çok belli özellikle, çok güzelmiş renkleri. Simlileri çok severek sürüp çıkarırken söylenerek çıkarıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ben de canım :)) çok güzel bu oje gerçekten ama fotoğraflamak tam eziyet oldu :D

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.