1 Şubat 2013 Cuma

Yeni: Clinique Chubby Stick Intense Nemlendirci Dudak Parlatıcısı


*Basın Bültenidir.
.
Clinique’in en çok satan dudak ürünü Chubby Stick Intense Nemlendirici Dudak Parlatıcısı artık daha fazlasına sahip: Daha yoğun renkler! 
"chubby stick","clinique"
Clinique Chubby Stick Intense 
Clinique, tüm dünya üzerindeki Chubby Stick fanlarını daha yoğun renk veren formüle sahip Chubby Stick Intense Nemlendirici Dudak Parlatıcısı’yla tanıştırıyor. Çok beğenilen, eğlenceli boya kalemi dizaynı değişmeyen Chubby Stick Intense Nemlendirici Dudak Parlatıcısı yoğun nemlendirme ile yoğun renk sağlama özelliğini buluşturuyor. İçerdiği yoğun pigment karışımı yoğun renk sağlarken, özel yağ ve antioksidanlardan oluşan formülü dudaklara anında, yoğun nem sağlar.

"clinique chubby stick"
Clinique Chubby Stick Intense

Yeni Chubby Stick Intense Nemlendirici Dudak Parlatıcısı yoğun renk verme özelliğinin yanında dudaklara ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayacak birçok faydalı içeriğe de sahiptir. Uygulandığı andan itibaren dudakları neme doyurarak, rahatlatır. Düzenli kullanıldığında dudakların nemlendirilmesinde gözle görülür fark yaratır, dudak üzerinde oluşan çizgileri ve pullanmayı azaltır. Üstelik bu bakımı sağlamak için yoğun renklerden vazgeçmenize gerek yok.  İçeriğindeki Shea Butter, Mango Seed Butter ve Jojoba Seed Oil karışımı harika renklerin içerisine muhteşem bir nem bakımı katar. Dudaklar yumuşak, pürüzsüz ve esnek görünüme kavuşur, üstelik harika renklerle! 

Chubby Stick Intense Nemlendirici Dudak Parlatıcısı rahatlıkla uygulanabilir. Sadece sür ve çık!  Uzun süre kalıcı ve yoğun renk sağlar. Yepyeni 8 renk içerisinde parlak ve eğlenceli renklerden doğal ve sıcak renklere kadar bir çok seçenek mevcut.

"yeni chubby stick"
Clinique Chubby Stick Intense 

Chubby Stick Intense Nemlendirici Dudak Parlatıcısı ile hayatın tüm renklerini dudaklarınıza taşıyın. Chubby Stick ailesinin yeni üyeleri: Curviest Caramel, Chunkiest Chili, Heftiest Hibiscus, Mightiest Maraschino, Plushest Punch, Roomiest Rose, Broadest Berry, ve Grandest Grape. 

Alerji testinden geçmiştir. %100 Parfümsüzdür. Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 49 TL


2 yorum:

  1. bir şeyi merak ediyorum bende dudak nemlendiricisi kullanıyordum ama faydasını göremedim acaba işe yarıyor mu çünkü soğuktan sürekli çatlıyorlar ?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok çatlıyorsa dudaklarınız zeytinyağı sürmeyi de deneyebilirsiniz, bu tür ürünler dudakları nemlendiriyor ancak tedavi edici özellikleri olduğunu sanmam.

      Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.