27 Mart 2013 Çarşamba

Nivea Stress Protect Deodorant

Geçtiğimiz hafta Nivea'dan sürpriz bir paket almıştım; paketin içinden iki adet Nivea Stress Protect deodorant (biri erkekler için, biri kadınlar için,) mavi renkli bir stres topu ve stresle başa çıkmanın yollarını anlatan küçük bir kitapçık çıktı. Erkek deodorant'ını eşime verdim ve Nivea Stress Protect'i birlikte denemeye başladık.

"blog","stres"
Nivea Stress Protect Deodorant

Genelde deodorant yerine roll-on kullanma alışkanlığım vardır, Stress Protect uzun süredir kullandığım ilk deodorant oldu. Günlük hayatta koşturmaca, yoğun tempo, okul, iş vs derken eminim hepimiz öyle ya da böyle stresli koşullar altında yaşıyoruzdur. Bu deodorant, anti-bakteriyel förmülünde bulunan strese karşı aktifler ve zinc (çinko) içeriği ile stresli anlarda ekstra koruma sağlayarak duygusal terlemeye karşı korumayı vaat ediyor.
.
"nivea"
Nivea Stress Protect Deodorant
.
Deodorant pudralı ve alkolsüz, kullanmadan önce iyice çalkalamak ve biraz uzaktan sıkmak gerekiyor. Ben genelde kurumasını bekleyip giyindiğim için şimdiye kadar kıyafetlerimde herhangi bir lekelenmeye yol açmadı ama pudralı ürünlerde sorun olabiliyor.

Kokusunu beğendim, fresh ve temiz bir koku. Vaat ettiği gibi 48 saat dayanır mı bilmiyorum ama gün boyu dayandığı bir gerçek. Günüm ne kadar koşturmalı geçerse geçsin ter kokusunu önlüyor J Ayrıca pudralı olduğu için ıslaklığı da önlemede başarılı bir ürün. Eşim de Nivea Stress Protect for Men'den çok memnun kaldı.

Nivea Stress Protect deodorantın fiyatı yaklaşık 8-9 TL J Benim için tek olumuz yanı içeriğinde alüminyum olması, keşke olmasaydı ama maalesef piyasadaki pek çok üründe bulunuyor.
  
*Basın ürünüdür. 

1 yorum:

  1. zaten terlemeyi önleyen krem, losyon, deo tarzı tüm ürünlerin etken maddesi alüminyumdur. o sebeple alüminyumdan kaçış yok. ben nivea invisible kullanıyorum, siyah-beyaz lekeler için çokta memnunum. bu ürünü denemek istiyorum inş. siyah-beyaz leke karşıtıdır.

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.