12 Mart 2013 Salı

NPW Jojoba Yağı Saç Bakım Maskesi

Bugünkü yazımın konusu NPW markasına ait Jojoba Yağı saç maskesi.

"saç maskesi"
NPW Jojoba Yağı Saç Bakım Maskesi

Bu maskeler tek kullanımlık ambalajlarda satılıyorlar. Şampuanın ardından, saç ve saç derisine uygulayıp, saçlarınızı havlu ile sararak 15 dakika beklemeniz gerekiyor. Ben diğer maskede olduğu gibi bunda da bu önerilere tam uymadım; saçlarımı havlu ile sarıp beklemek benim gibi üşengeç bir insana göre değil ☺ bu nedenle şampuan sonrası saçlarıma uygulayıp 10 dakikadan sonra saçlarımı duruluyorum.

Bu tür tek kullanımlık maskeler, benim uzun saçlarım için miktar olarak yeterli gelmiyor açıkçası, yine de saçlarıma eşit miktarda uygulayamamış olsam da bir şekilde idare ettim. Maskenin kokusu varla yok arasında, öyle mis gibi kokan saçlar hayal ediyorsanız  bu maske ile o etkiyi yakalamanız pek mümkün değil. İyi yanları ise tıpkı badem yağı maskesinde olduğu gibi saçlarımı çok kısa bir sürede yumuşacık ve parlak yapması, nasıl bilmiyorum ama bu maskeler normal saç kremleri ve maskelerine göre saçlara ekstra bir yumuşaklık katıyorlar! Ayrıca saçlarımın açılmasını inanılmaz derecede kolaylaştırdı. Bu maske badem yağı maskesine oranla biraz daha fazla hacim kattı sanki saçlarıma.

Benim saçlarımı normalden daha hızlı yağlandırmadı ancak çok yağlı saçlara sahipseniz, saç diplerinize sürmeyip sadece saç uçlarınıza sürmenizi tavsiye ederim.

NPW Jojoba Yağı Saç Bakım Maskesi

Cilt bakımında olduğu gibi saç bakımında da maskelere takmış haldeyim şu aralar NPW markasının ayrıca ayak ve cilt bakım maskeleri de bulunuyor ancak henüz deneme imkanım olmadı.

Gratis mağazalarına yolunuz düşerse denemenizi tavsiye ederim, özel bir gün veya gece öncesi uygulayıp anında sağlıklı görünen saçlara kavuşmak için ideal bir ürün! NPW maskelerin fiyatı 3 TL civarındaydı.

4 yorum:

 1. Ben de denemek amaçlı bir sürü aldım bu maskelerden. Zaman bulabilirsem yapacağım bir ara. Ama çok mu hacim veriyor acaba saçlara? Benim saçlarımın kabarması zaten en büyük sorunum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de saçlarım normalde banyo sonrası kabarık oluyor ama bu maskede ekstra hacim kattı, ama öyle çok fazla da değil, tam ideal bana göre :) Sevgiler,

   Sil
 2. El maskelerini ben de gördüm bugün canım, ama bu marka mıydı bilmiyorum. Eldiven şeklinde takıp bekletiliyormuş, güzel birşeye benziyordu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. El maskelerini hiç görmedim canım, ama öyle eldiven gibi takılıyorsa etkili olabilir :)

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.