9 Nisan 2013 Salı

Bobbi Brown 2013 İlkbahar Yaz Makyaj Koleksiyonu

*Basın Bültenidir.

Bobbi Brown Long Wear Cream Shadow Stick Far

Long-Wear Cream Shadow Stick, sürekli hareket halinde olan modern kadınlar için tasarlanmıştır. Hemen sürün ve çıkın – bu kadar basit.”  Bobbi Brown

"bobbi brown"
*Katie Holmes’un üzerindeki Long-Wear Cream Shadow Stick Violet Plum ve Bark tonlarıdır.

Zahmetsiz ve etkili! Long-Wear Cream Shadow Stickin çok amaçlı olan formülü bozulmaz ve gözlerinizde gölgeli bir ton yaratmak, gözlerinizi belirginleştirmek, dumanlı gözler yaratmak ve gözlerinizi aydınlatmak için kullanılır. Hafif tonlardan iddialı tonlara kadar, 8 saate kadar bozulmadan kalabilen, dağılmayan muhteşem bir üründür. Fiyatı: 90TL.


"far","bobbi brown"


Olağanüstü Görünüm, Yoğun Renk
İçeriğindeki yağların ve kalıcılık sağlayan maddelerin eşsiz birleşimi, suya dayanıklı formülüne 8 saat kullanım imkanı verir. Zengin renklere sahip, yumuşatıcı içeriği, bozulmadan ya da dağılmadan tek sürüşte kolayca yoğun pigment sağlar.

Üstün Pürüzsüzlük, Hafif bir His
Antioksidan C ve E Vitaminleri, hassas göz bölgenizi korur ve cildinizi nemlendiren içeriği pürüzsüz, rahat, hafif olan; yağlı ya da yapışkan olmayan bir his verir.


Bobbi Brown Sheer Lip Color Ruj

“Sheer Lip Color’ı uygularken ayna kullanmanıza gerek yok.” Bobbi Brown

"ruj"Bobbi’ye göre, makyaj çabuk ve kolayca uygulanmalıdır – tıpkı Sheer Lip Color gibi. Oldukça hafif formülü kolaylıkla uygulanır, hata yapmanıza izin vermez. Doğal, pırıltılı görünümü çok seveceksiniz. İçeriğindeki Shea Yağı, Murumuru Yağı ve Kayısı Çekirdeği Yağı sayesinde Sheer Lip Color, cildinizi yeniler, besler ve dudaklarınızı anında ve uzun süreli olarak nemlendirir. Ayrıca, eşsiz  bazı sayesinde renkler bozulmadan kalıcılığını korur. İşin en zor kısmı ise doğal, parlak ve yoğun renkleri arasından bir tercih yapmak. Fiyatı: 73 TL
Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Fondöten

“Sonunda, cildin kendisi gibi görünen uzun süre kalıcı fondöten.” Bobbi Brown

"fondöten"
Bobbi’ye göre, tüm farkı yaratan gözle görülmeyenlerdir. İşte bu yüzden, yeni Long-Wear Even Finish Compact Foundation, cildinizde kaybolacak şekilde tasarlandı. Cildinizin tonu ve dokusuna mükemmel şekilde uyum sağlayan bu ürün, hiçbir zaman yapay durmaz ve cildinizde ağırlaşmaz – tıpkı pürüzsüz, eşit tonlu cildin kendisi gibi görünür. 12 saat süren kusursuz görünümü ve yağ içermeyen formülü ile, dışarıdan görünen en güzel haliyle cildinizin kendisidir. Ayrıca, kompakt kutusunun içinde süngeri ile birlikte taşımaya da çok uygundur – böylece, nereye giderseniz gidin; her zaman bakımlı görünürsünüz. Fiyatı: 120TL .Doğal, Sağlıklı Görünüm
İki pudranın mükemmel bir denge ile karışımı, doğal ve sağlıklı bir görünüm yaratır. İlk silisyum pudra, fazla yağı emerek hafif bir his verirken; ikinci silisyum pudra ise cildinize doğal görünümlü yumuşak bir görünüm kazandırır.

Rahat, Uzun Süre Kalıcı
Bobbi’nin ödül kazanan Long-Wear Gel Eyeliner’ındaki ileri teknolojiye sahip olan Long-Wear Even Finish Compact Foundation, 12 saat süren kalıcılığa sahip bir görünüm yaratır. Yağ içermeyen formülü, cilt ile tamamen uyumludur – cildiniz nefes alır, cildinize hafif ve doğal görünümlü bir renk kazandırır ve oldukça kalıcıdır. Güçlü antioksidanlar ile C ve E Vitaminleri, cildinizi hasarlara karşı korur.

Bobbi Brown’un Katie Holmes’a uyguladığı Long Wear Cream Shadow Stick ve Long Wear Compact Foundation lansmanlarında uyguladığı makyajın face chart'ı.
"makeup","blog"Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.