15 Nisan 2013 Pazartesi

Darphin Refreshing Toner (Alkolsüz Tonik)

Darphin Refreshing Tonik'ten cilt bakımı yazımda kısaca bahsetmiştim, 2,5-3 haftadır kullandığım bu ürünün detaylı yorumlarını ayrı bir yazıda paylaşmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. 
 
"darphin tonik"
Darphin Refreshing Toner 

İncir ve muz ağacı çiçeği özü içeren Darphin Refreshing Tonik, alkolsüz formülü ile cildi temizlemeyi, canlandırmayı ve tazelemeyi vaat ediyor. 

Öncelikle bu toniğin kokusuna bayıldığımı söyleyebilirim; içeriğinde bulunan muz ve incir karışımından gelen meyvemsi bir kokusu var. Yoğun kokulu ürünleri pek sevmemekle birlikte bu ürünün kokusunu ferah ve temiz buldum, keskin-alkol kokulu toniklerden çok çok daha iyi bana göre.

"darphin","tonik"
Darphin Refreshing Toner 

Alkolsüz bir tonik ve cildi kurutmuyor ve yanma hissi yaratmıyor, genelde tonik kullandıktan sonra yanak bölgemde gerginlik olur; bu tonik bu şekilde olumsuz bir etki yaratmadı. Karma ciltler için tavsiye ediliyor, yağlı ciltler için ne boyutta yeterli olur bilmiyorum ama yağlı cilde sahip olanların da ciltlerini kurutmayan bir tonik kullanmalarını tavsiye ederim.

Genelde makyajımı akşamüstü eve gelir gelmez temizliyorum, Darphin Refreshing tonik ise sabah ve gece rutinimin bir parçası, yani makyajımı bu ürün ile silmiyorum. Makyajınızı tam anlamıyla temizlemek için yeterli gelmeyebilir ama cildi yıkadıktan sonra kalan kir kalıntılarını temizliyor. 

Şu ana kadar gözenekler üzerinde bir etkisini görmedim ama salisilik asit içermediği için muhtemelen çok büyük bir etkisi olmayacaktır (zaten henüz gözenekler üzerinde mucizevi bir etki yaratacak ürün bulabilmiş değilim!)

İçindekiler:

"alkolsüz tonik"
Darphin Refreshing Toner 

Kısacası cildime karşı nazik olduğu için bu ürünü severek kullanıyorum; Ferahlatıcı, alkol içermeyen ve cildi kurutmayan hafif yapılı bir tonik arayışında olanlara Darphin Refreshing Toniği tavsiye ederim.

*Basın Ürünüdür.

2 yorum:

  1. bugüne kadar denemediğim tonik kalmadı,bu markayı hiç denemedim ama alkol içermemesi çok iyi güzel günlerde kullan :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim :) Darphin markasının cilt ürünlerinden memnun kaldım :)

      Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.