18 Nisan 2013 Perşembe

İdeal Cildinizi Hayal Ettiniz mi? Darphin'den Yeni Ürünler

*Basın Bültenidir.

Çizgilenmeye ve gözeneklerde genişleme ve sarkmaya karşı ideal bakım; çizgileri, gözenek görünümü hafiflemiş ve tazelenmiş ışıltılı bir cilt!                                     

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların başladığı, cildin 20’li yaşlarda olduğu gibi canlı ve sağlıklı görünümünden çok daha donuk ve gözenekli bir görünüme sahip olduğu geçiş dönemleri, kadınlar için cilt bakımında yeni arayışların başladığı bir dönem.

İdeal cildi açığa çıkarmak için Micro-eksfoliasyon çiçek asitleri, bir tür bitkisel anti-oksidan olan Resveratrol ve LINE POLISH COMPLEXTM kırışıklıkların ve çizgilerin düzelmesine ve cilt kusurlarının yok edilmesine yardımcı olur.  

Darphin Wrinkle Minimizer Perfecting Serum & Micro-Refining Smoothing Fluid


Doğanın yaşam gücünden ilham alan Darphin uzmanları, uzun ömürlü 3 bitkiyi sıradışı yaşama güdüleri nedeniyle seçti! Mikro-eksfoliasyon yapan çiçek asitleri açısından zengin LINE POLISH COMPLEX, kırışıklıklar, ışıltı ve cilt yapısı üzerinde etkisi klinik olarak kanıtlanmış 100% doğal kaynaklı komplekstir.

Beyaz Hibisküs: Pirüvik Asit açısından zengin içerik; keratinosit yenilenmesini uyararak cildi tahriş etmeden hücresel yenilenmeyi sağlar.
Centella Asiatica:Mikro-dolaşımı uyararak  cildin oksijen kaynağını doldurur, oksijenle dolan cilt orijinal ışıltısını ortaya çıkarır.
Madimak (resveratrol açısından zengin):Bitkisel protein resveratrol, dermisi kolajen kaynaklarıyla besleyerek, çizgi ve kırışıklıkların görünümünün iyileşmesini sağlar. Çizgilerin derinleşmesini önlemeye yardımcı olur.

 Darphin Wrinkle Minimizer Perfecting Serum
İçeriğindeki Mazı Ağacı Özü ile çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır, cildin içeriden besleyerek gözenek sarkmasına karşı savaşır. (Fiyat: 281TL)

Darphin Micro-Refining Smoothing Fluid
Karmadan yağlıya dönük ciltler için kullanım sonrası inanılmaz bir matlık sağlayan krem-jel. (Fiyat:239TL)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.