17 Nisan 2013 Çarşamba

MAC Rich Ground Fluidline

MAC Rich Ground fluidline bir süredir elimde olmasına rağmen varlığını unuttuğum bir üründü, ta ki geçen haftasonu kullanmaya başlayana kadar, ondan sonra da hemen hemen her gün kullanır oldum. 
.
"eyeliner"
MAC Rich Ground Fluidline


Richground bakırımsı, kızıl-kahve diye tanımlayabileceğim bir renk. Ben bu fluidline'ı eyeliner olarak kullanmaktan ziyade far bazı olarak kullanmayı tercih ediyorum. Aslında  renk itibari ile eminim kahverengi-yeşil gözlülerde eyeliner olarak da çok güzel duracaktır, tercih meselesi.
.
"eyeliner"
MAC Rich Ground Fluidline
..
Uygularken genelde parmak uçlarımı kullanarak bütün göz kapağıma uyguluyorum, elimin ısısı ile dağılması daha kolay oluyor. Pigmentasyonu gayet iyi, rengini hemen veriyor.
..
MAC Rich Ground Fluidline
.
Genelde far bazı olarak kullandığım için benzer tonda bir far ile göz makyajımı yapıyorum, elimdeki farlar arasından renk olarak en çok yakıştırdığım MAC Mulch ve Urban Decay Smog & Urban Decay Toasted. Farların rengine canlılık kattığı gibi, kalıcılığını arttırmakta da başarılı sayılır (benim göz kapaklarım çok yağlı değil, bu ürün ile birlikte far yaklaşık 8 saat dayanıyor.)
..
"makyaj"
MAC Rich Ground Fluidline
.
MAC Rich Ground permanenet koleksiyondan bir ürün, bu da demek oluyor ki MAC mağazalarında her zaman bulunabilir.

Siz MAC Fluidline'ları kullanıyor musunuz? Favori renkleriniz hangileri?

4 yorum:

  1. renge bayıldımm harika!
    güle güle kullan ☺

    YanıtlaSil
  2. Çok güzelmiş canım rengi, unutulması haksızlıkmış ama :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.