2 Nisan 2013 Salı

Stila Lip Glaze Dudak Parlatıcı "Ulta" Mate Pink

Çok uzun bir zamandır yazılmayı bekleyen ancak bir türlü fırsat bulamadığım bir lipgloss, Stila Lip Glaze "Ulta" Mate Pink. Adından da anlaşılacağı gibi, Amerika'da oldukça popüler olan, kozmetik/makyaj ürünleri satan Ulta mağazalar zinciri için özel olarak üretilmiş, sınırlı bir renk. 
.
"pembe dudak parlatıcı"
Stila Lip Glaze Dudak Parlatıcı "Ulta" Mate Pink
.
Rengi açık pembe, öyle çok özel bir renk değil, zaten dudakta da yarı-şeffaf duruyor. Ancak  bu durumu kurtaran bir şey var o da içindeki rengarenk ışıltılar, güneşte bu ışıltılar çok güzel parlıyor.

Stila Lip Glaze'ler bu şekilde fırça bir aplikatöre sahipler, uygulama oldukça kolay ve pratik oluyor.

"makyaj blogu"
Stila Lip Glaze Dudak Parlatıcı "Ulta" Mate Pink

Kokusu bana eskilerin meyveli sakızlarını hatırlatıyor, hoşuma gidiyor. Maalesef aynı şeyi yapısı için söyleyemeyeceğim; Yapısı ağır ve yapış yapış, bu noktada çok hoşlanmıyorum bu üründen.

"pembe dudak parlatıcı"
Stila Lip Glaze Dudak Parlatıcı "Ulta" Mate Pink

Eski bir seriden olduğu için bu rengi bulmanız çok zor ancak Stila Lip Glaze'leri merak edenler için genel bir değerlendirme olsun, yapış yapış lipglossları kullanamıyorsanız şayet çok hoşlanmayacağınızı düşünüyorum.

4 yorum:

 1. Aplikatörüne ışıltılarına bayıldım glossun,sende güle güle güzel günlerde sür,yapış yapış hoş değil evet ama nemlendiricilerin üzerine sürdüğümde yada yine nemlendirici bir rujun üzerine sürdüğümde yapışlığı gidiyor.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Ruj üstüne kullanıyorum genelde ama yapış yapış o his tam gitmiyor yine de tek başına kullanıldığından daha iyi en azından :) Sevgiler,

   Sil
 2. Stila'ların kokularına bayılırdım ama dediğin gibi çok yapış yapışlardı :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen JD'ciğim kokusu hoş ahh yapış yapış olmasa elim hiç gitmiyor bu yüzden bu ürüne :(

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.