27 Mayıs 2013 Pazartesi

Çekiliş: China Glaze Bohemian Koleksiyonu

Haftaya yeni bir çekilişle başlıyoruz :) Bu sefer çekiliş hediyemiz son zamanlarda blogumu sık sık işgal eden bir ürün olan ojeler! Tanaçan Kozmetik sponsorluğunda 3 izleyicime China Glaze Bohemian koleksiyonundan istedikleri bir ojeyi kazanma şansı veriyoruz.

 China Glaze Bohemian Koleksiyonu
.
China Glaze Bohemian Koleksiyonu duo-chrome etkilere sahip 6 adet birbirinden güzel metalik ojeden oluşuyor. Koleksiyondaki ojelere yakından bakalım; (internetten 'China Glaze Bohemian Koleksiyonu' diye aratarak tek tek bütün ojelerin tırnaklarda duruşunu görebilirsiniz)
.
 China Glaze Bohemian Koleksiyonu

Katılım Koşulları:
-Çekiliş blog izleyicilerime açıktır, bu nedenle henüz olmadıysanız izleyicim olmanızı rica ediyorum.
-Tanaçan Kozmetik Facebook sayfasını beğenmenizi ve twitter'dan takibe almanızı rica ediyoruz.

+ Çekiliş Hakkı Kazanmak için:
-Twitter üzerinden; @makeupwithstyle ve @tanacankozmetik 'i mentionlayarak#enbegendigimchinaglaze hashtag'i ile favori china glaze ojenizi yazmanızı ve bu yazıma link vermenizi rica ediyorum. ( +1 hak kazanacaksınız) 

(Örnek: #enbegendigimchinaglaze (buraya favori CG ojenizi yazın) @makeupwithstyle @tanacankozmetik Hediye Çekilişi: + bu yazının linki )

Bir de içinizden gelirse Facebook sayfamı beğenip, beni Twitter'dan takip ederseniz çok mutlu olurum :)

Katılım için aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın! Herkesin sadece bir katılım hakkı vardır, lütfen formu bir kereden fazla doldurmayın.-Katılım için son tarih 5 Haziran saat 24:00 olacaktır. 
-Kargo ücreti firmaya aittir. (Türkiye sınırları için geçerlidir)

2 yorum:

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.