24 Mayıs 2013 Cuma

Darphin Perfecting Body Scrub & Silky Moisturizing Lotion

*Basın bültenidir.
.
Yeni! Aquaporin şeftali ve kayısı bir araya gelince Darphin'den muhteşem kokulu 2 vücut ürünü ortaya çıktı! 


Gözle görülür ve uzun süreli sonuçlar için Darphin enstitü tecrübesinden ilham alarak cildi ölü hücrelerden arındırarak pürüzsüzleştiren, cilde neme doyurarak parlaklık ve ipeksi bir yumuşaklık kazandıran 2 profesyonel vücut ürünü geliştirdi. Meyveli kokusuyla Darphin’in duyumsal tecrübesini yaşatır.

Darphin Perfecting Body Scrub:

Kaliteli ve doğal içeriklerden oluşan granülleri cildinizi yenilerken besliyor. Scrub granülllerini oluşturan kayısı çekirdeği cildinizi ölü hücrelerden arındırarak, cilt yüzeyine parlaklık kazandırarak cildi yeniler.Şeftali yaprağı cildinizi nemlendirme sürecine hazırlar, yumuşak dokusuyla pürüzsüz bir cilt meydana getirir. 90%’ı doğal içerikli.  (Fiyat: 89TL)

Darphin Silky Moisturizing Lotion: 

Hafif şeftali kokulu jel krem ciltteki kuruluk hissini anında ortadan kaldırıp, pürüzsüz bir cilt açığa çıkarıyor. Cilt tarafından hızlıca  emilen formül uygulamanın hemen ardından hemen giyinmenize olanak sağlıyor.  


İçeriğindeki hyalüronik asit cildinizi anında nemlendirir, cildi neme doyurur. Hydra-structure teknolojisi ve aquaporin Cildin doğal nemlendirme mekanizmasını harekete geçirerek uzun süreli nemlendirme sağlar. Şeftali yaprakları, glukosamin cilt yüzeyinde mini eksfoliasyon sağlayarak cilde pürüzsüzlük ve parlaklık sağlayarak ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.  92%’si doğal içerikli. (Fiyat: 73TL)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.