4 Mayıs 2013 Cumartesi

Pastel No 141 Oje (Candy Color Koleksiyonu)

Bu hafif serin ama güneşli günün ojesi Pastel'in Candy Color koleksiyonundan, somon-mercan renkli 141 numara idi. Daha önce de bahar ve yaz ayları için favori renklerimden birinin mercan olduğunu söylemiştim, dolayısıyla bu koleksiyondaki ojeler arasında favorilerimden biri 141 numara oldu.

Pastel No 141
.

Bu oje hafif turuncuya çalan bir mercan, ancak gözünüzde "canlı" bir renk canlandırmayın, bu serideki bütün ojeler gibi bu da pastel bir renk.
.
Pastel No 141

Biraz ince bir yapısı var, ben 3 kat uyguladım ancak kalın iki katta yeterli gelebilir. Sürümü çok rahat, fırça izi- çizgilenme olmuyor. Kuruma süresinden yana bir şikayetim olmadı.
.
Pastel No 141
.
 Yukarıdaki iki fotoğraf flaşlı, aşağıdaki ise gün ışığındaki hali...
.
Pastel No 141
.
Dayanıklılık konusunda 1,5 günün sonunda hafiften uçlardan soyulmalar oldu (top coat uygulamadım) ancak her oje yazımda belirttiğim gibi, bu benim için alışıldık bir durum zira ojeler tırnaklarımdan hemen soyulur!

Son olarak Pastel ojelerin 4 zararlı madde olan toluene, DPT, camphor ve formaldehyde içermediğini hatırlatmak isterim.

Umarım harika bir haftasonu geçiriyorsunuzdur...

*Basın Ürünüdür.

9 yorum:

 1. Çok tatlı durmuş sende bu da canımcım yaa ben nedense sana böyle yumuşak tonları çok yakıştırıyorum :D Benim de şuan tırnaklarımda cam göbeği-mint gibi olan renk var. Postunu yarın koyarım herhalde :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım teşekkür ederim, ben çok seviyorum böyle pastel renkleri :D ama tenli olduğumdan bazılar yakışmıyor :/ Cam göbeği-mint renk çok hoşuma gitti benim, sana da yakışmıştır eminim :*

   Sil
  2. *beyaz tenli olduğum için olacaktı

   Sil
 2. Tam baharlık bir renk! ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım :)) bu koleksiyonun hepsi öyle :)

   Sil
 3. Son 1 yıldır favori rengim bir sürü aynı ton ojem mevcut. Gerçekten çok canlı ve güzel bir renk, sana da çok yakışmış canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler canım, sana da çok yakışıyor bu renkler :)

   Sil
 4. süper bir renk uzun tırnağa da ayrıca yakışmış

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.