20 Haziran 2013 Perşembe

NYC Turbo Dry Top Coat Oje Kurutucu

NYC Turbo Dry Top Coat hakkında güzel yorumlar duymuştum, geçen hafta Watsons'da görünce hemen aldım. Son zamanlarda hemen hemen her güne farklı bir oje sürdüğüm için bu tür oje kurutucular zaman tasarrufu açısından oldukça faydalı oluyor. (Özellikle tatilde oje sürüp dakikalarca kurumasını beklemek hiç bana göre değil!)
.
NYC Turbo Dry Top Coat Oje Kurutucu
.
Daha önce Sally Hansen Insta Dri kullanmıştım (yazısı için tıklayın) ancak yarısına doğru uhulaştı ve açıkçası bu kadar çabuk bozulduğu için farklı bir markaya şans vermek istedim. (Aslında şu anda ayrıca Inglot Dry & Shine'da kullanmaya devam ediyorum, ondan memnundum, ama kapağı kırıldığı için damlatmak biraz zorlaştı)
.
NYC Turbo Dry Top Coat Oje Kurutucu
.
Konumuza dönecek olursak NYC Turbo Coat 60 saniye içinde ojeyi kurutmayı vaat ediyor ve bu görevini de başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Ojenin kalıcılığını arttırma konusunda çok bir etkisini göremedim ama zaten benim tırnaklarım maalesef oje kabul etmiyor, hemen soyuluyor ojeler.

Fırçası ne çok geniş, ne çok ince, sürümü kolay tırnak üzerinde eşit dağıtmak mümkün. Benim için tek olumsuz yanı keskin kokusu oldu.
.
NYC Turbo Dry Top Coat Oje Kurutucu

NYC Turbo Dry Top Coat Watsons mağazalarında satılıyor, fiyatı 5 TL.

6 yorum:

 1. Güle güle kullan.Bende çok memnunum bu kurutucudan.İyi iş çıkarıyor ve oldukça ucuz.Daha ne olsun :)

  YanıtlaSil
 2. Kokusu benim cok hosuma gidiyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana biraz yoğun kimyasal kokusu gibi geliyor ama idare ediyorum :)

   Sil
 3. bu ojeyi uygularken nasil uyguluyorsunuz acaba ojenizi surdukten sonra hemen mi uyguluyorsunuz yoksa biraz bekliyormusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her iki elime de 2 kat oje sürdükten sonra çok kısa bir süre bekleyip sürüyorum. Ojenin ilk sürüldüğü andaki kadar ıslak olmaması gerekiyor, aksi halde üstüne oje kurutucu uygulanırsa oje bozulabilir.

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.