2 Temmuz 2013 Salı

China Glaze Rare & Radiant Oje

Geçtiğimiz ay Tanaçan Kozmetik ile bir çekiliş düzenlemiştik, çekilişin ardından bana da China Glaze Bohemian Koleksiyonundan istediğim ojeyi seçme şansı verdiler, koleksiyondaki bütün ojeler birbirinden güzeldi ve haliyle biraz zorlanmış olsam da Rare & Radiant'ta karar kıldım. 
.
China Glaze Rare & Radiant Oje

Aslında bu tür sarımsı-yeşil renklere çok sempatim yoktu, ancak koleksiyonda ilk dikkatimi çeken oje olması nedeniyle bunu seçtim (iyi ki de seçmişim, favori ojelerimden biri oldu!) Ojenin metalik bir duo-chrome görünümü var; Tırnaklarda sarı-açık yeşil-koyu yeşil renklerine geçişleri rahatlıkla görebiliyorsunuz. 

China Glaze Rare & Radiant Oje
.
Ojenin sürümü metalik bir oje için rahat, özellikle kuruduktan sonra fırça izlerinin belirgin olmaması kesinlikle artı bir özellik! Ben 2 kat uyguladım ama tercihe göre 3 kat uygulanabilir. Bugün tırnaklarımda 2. günü ve çoğu ojeye göre oldukça iyi dayandılar (maalesef benim tırnaklarımda ojelerin soyulma süresi inanılmaz hızlı!) 
.
China Glaze Rare & Radiant Oje
.
Güneş ışığı altında böyle ışıl ışıl parlıyor;
.
China Glaze Rare & Radiant Oje
.
Bu ojeyi Chanel Peridot'a dupe (yani daha ucuz bir alternatif) olarak gösteriyorlar ki fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla gerçekten oldukça benzer renkler. 

Siz nasıl buldunuz bu rengi?

4 yorum:

 1. Canım bende seçsem aynı reni seçerdim. Geçenlerde Chanel'in ojesini görmüştüm. Gerçekten çok benziyor. Güle güle kullan :))

  YanıtlaSil
 2. Bayildim yahu sahane.firca izi birakmadiysa tam not

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Metalik oje için formülünü başarılı buldum :) Rengi de şahane olunca tam not aldı :D

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.