30 Temmuz 2013 Salı

Nivea Duşta Vücut Kremi Yorumlarım

Nivea Duşta Vücut Kremi daha tanıtımlarını ve reklamlarını görür görmez merak ettiğim bir ürün olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz hafta her zamanki şık Nivea sunumu ile kuru ve normal ciltler için olan her 2 çeşidi de denemem için  gönderildi.
.
Nivea Duşta Vücut Kremi 
.
Mavi olan kuru, beyaz olan normal ciltler için. Benim cildim, yaz aylarından ziyade kış aylarında biraz daha fazla kurumaya meyilli oluyor, bu nedenle denemeye normal ciltler için olanı ile başladım.
.
Nivea Duşta Vücut Kremi 
.
Bu ürün, vücuduna nemlendirici sürmeye üşenenler için birebir -ki ben de bazen bu kategoriye giriyorum, hele bazı nemlendiricilerin sürdükten sonra ciltte bıraktıkları o yapış yapış his ve bir şeyler giymeden önceki bekleme süresi beni sinir ediyor. Dolayısıyla böyle pratik bir ürün ben de oldukça merak uyandırmıştı.

Nivea Duşta Vücut Kremini duş rutininizin tamamlayıcısı olarak düşünebilirsiniz; Her zaman yaptığım gibi önce vücudumu duş jeli ile yıkayıp, duruluyorum. Ardından Nivea kremi bütün vücuduma uyguluyorum, yapısı losyon gibi (dolayısıyla köpürmüyor), uyguladıktan sonra çok kısa bir süre bekletip,  duruluyorum. 

Duş esnasında çok hoş koksa da (klasik Nivea kokusunu düşünün) öyle yoğun buram buram bir kokusu yok, hele ki duruladıktan sonra pek bir koku kalmıyor.
.
Nivea Duşta Vücut Kremi 
.
Bu ürün özel bakım formülü ile nemi, ıslak cilde hapsetmeyi vaat ediyor ve gerçekten banyodan sonra yumuşacık bir cilde sahip oluyorum, üstelik o sevmediğim yapış yapış his olmadığından giyinmeden önce beklemek zorunda da kalmıyorum.

Nemlendirme açısından normal ciltler için olan şimdilik bana yeterli geldi, kuru ciltler için olanı ise kış aylarında kullanmayı düşünüyorum. 

Son olarak bu konuda hassas olanlar için ürün renklendirici ve silikon içermiyor. Ayrıca ambalajın üzerinde küçük bir not var; Kaymayı önlemek için banyo zemininde kalan ürünü temizlemeyi unutmayın!

Nivea Duşta Vücut Kremi fiyatı 12-13 TL arasında.


*Basın ürünüdür. Nivea Türkiye'ye teşekkürler!

7 yorum:

 1. bebe yağı gibi sanırım :) denenebilir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yağ gibi vıcık vıcık değil de daha çok losyon gibi diyelim :) Ben memnun kaldım, tavsiye ederim :)

   Sil
 2. Beyaz olanı kullanıyorum ve çok memnunum

  YanıtlaSil
 3. yüze kullanılabilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ama adı vücut kremi :)) kullanmasanız daha iyi olur sanki....

   Sil
 4. Bende beyaz olanini kullaniyorum çok iyi memnunum.kisin özellikle uzun kiyafetler olunca ayri krem kullanmak yoruyor beni.

  YanıtlaSil
 5. Kokusu klasik nivea kokusu gibi miii 😍

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.