7 Ağustos 2013 Çarşamba

Bebak Acı Badem Makyaj Temizleme Sütü

Bebak markası ile tanışmam aslında yıllar öncesine dayanıyor diyebilirim, o zamanlar anneannem acı badem sütünü kullanıyordu ve ben de kokusuna bayıldığımı hatırlıyorum. Aradan geçen yılların ardından Bebak Acı Badem Sütü ile tekrar yollarımız kesişti, çok da iyi oldu!
.
Bebak Aci Badem Makyaj Temizleme Sütü
.
Tüm cilt tipleri için uygun olan Bebak Acıbadem sütü; cildi temizleme, yumuşatma ve besleme özelliklerine sahip olup, içeriğindeki doğal acı badem yağı ve acı badem özü sayesinde cilde canlılık, parlaklık ve tazelik hissi vermeyi vaat ediyor.
 .
.
Ben alışkanlık olarak makyajımı tonik tarzı ürünler ile temizliyorum, ancak bu ürünü elime geçtiğinden beri devamlı kullandım. Yorumlarım şöyle;

-Ürünün yapısı güzel, çok sıvı değil, çok katı da değil, az bir miktarı bile yeterli oluyor,
-Kokusu gerçekten çok hoş, tam bir acı badem kokusu, 
-Bu ürünü hem cilt, hem göz makyajı temizliğinde kullanmak mümkün ancak ben genelde cilt temizliğinde kullanmayı tercih ediyorum, makyajı ve kiri temizlemesi başarılı. Gözlerimde de denedim yanma olmadı (ki hassas gözlere sahibim) ve göz makyajımı da güzel temizledi, ancak alışkanlıktan ötürü göz makyajı temizliğinde sıvı temizleyicileri daha rahat kullanıyorum.
-Cildimi yumuşacık yaptı. Karma cilde sahibim ve bu ürünün cildimi fazladan yağlandırdığı yönünde bir şikayetim  yok. (Yağlı cilde sahip olanlara biraz yoğun gelebilir belki...)
-Bu temizleme sütünü, özellikle kış aylarında kullanmayı düşünüyorum böylece cildimde kurumaya meyilli olan bölgeleri de nemlendirmiş olacağım.


Bebak Aci Badem Makyaj Temizleme Sütü

Bebak Acı Badem sütü büyük ve küçük boy olmak üzere iki ayrı boyda satılıyor. Büyük boyu (215 gr) yaklaşık 10 TL; küçük boyu (120 gr) ise 5 TL. 

*Basın ürünüdür. Bebak'a teşekkürler!

4 yorum:

 1. Ben tüylenmeye sebep olur korkusuyla yüzümde kullanmaya çekiniyorum ama göz makyajını temizleme amacıyla deneyeceğim. ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Göz makyajımı rahat çıkardı ama ben gözümü silerken sıvı ürünleri sevdiğimden yüzümde kullanacağım, tüylenme yapacağını sanmıyorum ama sen bilirsin, endişen varsa kullanma, için rahat olsun :)

   Sil
 2. Eskiden evlerimizde hep olurdu ama çok eskiden beri maalesef kokusunu sevmediğimden hiç kullanmazdım. En son çok uzun yıllar önce koklamıştım, geçenlerde ablam bana makyaj temizleme mendilini aldı o zaman yine deneyeyim dedim ama baktım hala o kokudan hoşlanmıyorum :(
  Fiyatı çok uygunmuş, keşke kokusu rahatsız etmese de deneyebilseydim ben de :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım kokusunu ben de aksine hep sevmişimdir :) ama koku konusu da böyle işte, baskın bir kokusu olduğu için rahatsız edebilir bazılarını yoksa fiyatına göre performansı çok iyi :)

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.