4 Ağustos 2013 Pazar

Dove Saç Dökülmelerine Karşı Onarıcı Maske ve Serum Yorumlarım

Dove Saç Dökülmesine Karşı Seri'ye ait şampuan ve saç kremi hakkında yorumlarımı önceden paylaşmıştım. Saç maskesini ve serumu ise ayrıca yazmak istedim. Bu arada önceki yazımda eklemeyi unuttuğum, gönderdikleri şık paketin fotoğrafını da bu yazımda paylaşmak istedim;
.
Dove Onarıcı Çözümler - Saç Dökülmelerine Karşı Seri
.
Dove Saç Dökülmesine Karşı Maske: Bu maske koparak dökülmeler için etkili olmayı vaat ediyor. Ben haftada 2-3 defa uyguluyorum. Saçlara yumuşaklık katması ve saçların kolay açılmasını sağlaması bence bu maskenin en büyük başarısı (zaten bunlar bir maskeden beklenilen temel özellikler). Yoğun bir yapısı var, uygularken saç diplerine kesinlikle değdirmiyorum. Saçlardan durulanma süresi saç kremine oranla biraz daha zahmetli olsa da dert edilecek boyutta olmadığını düşünüyorum.
..
Dove Saç Dökülmelerine Çözüm Onarıcı Bakım Maskesi
.
Saç dökülmelerine karşı bir etkisini gözlemlemedim, ancak şimdiye kadar denediğim maskelerden eksi bir yanı olmadığını söyleyebilirim. Güzel ancak yoğun sayılabilecek bir kokusu var, banyodan sonra saçlarımda hoş bir koku kalmasını sağlıyor. Özellikle kuru ve yıpranmış saçların memnun kalacağını düşünüyorum.

Dove Saç Dökülmelerine Karşı Serum ise banyodan sonra kurutulmuş saç diplerine masaj yaparak uygulanıyor. Her 2 günde bir uygulanması tavsiye ediliyor ve 2 haftada kökten saç dökülmelerine karşı etki etmeyi vaat ediyor. Ben bu tür dökülme karşıtı ürünleri hep iddialı bulmuşumdur. .
.
Dove Saç Dökülmelerine Karşı Serum
.
Bu serumu yorumlarımı paylaşmak adına kullanmaya başladım, ancak maalesef 3 kullanımdan sonra, zaten yağlı olan saç diplerimin, daha da hızla yağlandığını fark ettim bu nedenle kullanmaya devam edemedim. 
.
Dove Saç Dökülmelerine Karşı Serum
.
Eğer normal-kuru saçlara sahipseniz daha etkili sonuçlar alabilirsiniz belki. Kullandığım süre boyunca gözlemlerim şöyle: uygulaması gayet pratik, saç diplerimde sertlik yapmadı ancak yapış yapış bir his yarattı. Dediğim gibi saç dökülmelerine etkisi hakkında bir şey diyemiyorum çünkü düzenli kullanamadım.

*Basın ürünüdür. Dove Türkiye'ye bu özenli paket için teşekkür ederim!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.