12 Ağustos 2013 Pazartesi

Ecotools Airbrush Concealer Brush Kapatıcı Fırçası

Bugün size son bir kaç gündür çok severek kullandığım bir fırçayı tanıtmak istiyorum; Ecotools Airbrush Concealer (kapatıcı) Fırçası. 
.
.
Aslında elimde bir kaç tane kapatıcı fırçası olmasına rağmen, kapatıcıyı daha çok yüzük parmağım ile (veya Beauty Blender makyaj süngeri ile) uygulamayı tercih ediyordum, bu nedenle benim için kapatıcı fırçaları hiçbir zaman çok gerekli olmamıştır. Ancak bu fırçanın adında geçen airbrush ibaresi bende ilk çıktığı andan itibaren satın alma isteği uyandırmıştı, geçtiğimiz hafta Gratis indiriminde 8 TL gibi oldukça uygun bir fiyata bulunca da kaçırmak istemedim.

Elimde hali hazırda Ecotools'a ait bir fırça seti vardı; her ne kadar, her gün Ecotools fırçalarımı kullanmasam da genel anlamda fiyatına göre gayet başarılı ve kullanışlı buluyorum. Bu nedenle airbrush concealer (kapatıcı) fırçasını da seveceğimi biliyordum, hatta elimdeki diğer Ecotools fırçalarına göre çok daha başarılı bulduğumu söylebilirim!

Ecotools Airbrush Concealer Kapatıcı Fırçası
.
Fırça oldukça yoğun kıllardan oluşuyor ve kapatıcıyı göz altı bölgeme yumuşak bir dokunuşla kusursuz bir şekilde dağıtıyor. Hiç bir şekilde fırça izi bırakmıyor, ki bu özelliği ile gerçekten 'airbrushed' bir görünüm veriyor. 

Fırçanın yapısı ve kıllarının yoğunluğu nedeni ile istenirse crease (göz çukuru) bölgesi için far fırçası olarak da kullanılabilir (ki bu şekilde kullananlar da var) ancak ben göz altı bölgeme kapatıcı uygulamak için bu kadar başarılı bir ürün bulmuşken, far fırçası olarak çok sık kullanmayı düşünmüyorum. Yine de tek bir fırçayı dönüşümlü olarak 2 ayrı alanda kullanabilmek güzel bir alternatif olacaktır.
.
Ecotools Airbrush Concealer Kapatıcı Fırçası
.
Diğer Ecotools fırçalar gibi bu fırça da bambu saplı ayrıca geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş. Şimdiye kadar sadece 1 defa yıkadım, kıllarında dökülme gibi bir sıkıntı yaşamadım. Eğer bu tür bir fırçaya ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Sizin favori kapatıcı fırçanız hangisi? Ecotools fırçalarını seviyor musunuz?
.

13 yorum:

 1. ben de 3 tane var farklı amaçlar için kullanıyorum çok iyi oluyor..

  YanıtlaSil
 2. bende ecotools'un fırçalarını seviyorum bu fırçayıda far sürmek için kullanıyordum kapıtıcı olarakda deniycem bakalım nasıl olcak:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle göz altı için mükemmel sonuçlar veriyor :)

   Sil
 3. Almak istediğim bir fırça hatta yarın alacağım sanırım ;)

  YanıtlaSil
 4. Sanırım aynı dönemlerdeki indirimlerden almışız ama ''ben ve detaylı makyaj yapmamak'' konulu çalışmam yüzünden henüz kullanmadım bile :( Ama görünüşü bile hoşuma gidiyor benim sen de yazınca kullandığımda seveceğimden emin oldum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım eminim çok seveceksin, güzel günlerde kullan sen de :*

   Sil
 5. Ecotools fırçalarını indrim oldukça serisini tamamlıcam çok memnunum..

  YanıtlaSil
 6. ben 2 tane aldım süper bir fırça gerçekten
  sende güle güle kullan canım

  YanıtlaSil
 7. bem bu fırçadan oldukça memnunum.

  YanıtlaSil
 8. nerden alabilirim? sizin yazılarınıza güvenıyorum hemen almak istedim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Watsons ve Gratis mağazalarında bulabilirsiniz :) Sevgiler

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.