9 Ağustos 2013 Cuma

Golden Rose Carnival Oje Koleksiyonu

Son zamanlarda Golden Rose yeni çıkardığı Jolly Jewels, Impression, Holiday gibi koleksiyonlar ile oldukça ilgi çekmişti, şimdi bu koleksiyonlara yeni bir tane eklendi: Golden Rose Carnival Koleksiyonu! Toplam 16 renk seçeneği bulunan bu koleksiyonda, ojeler şeffaf bir taban üzerine irili-ufaklı pullardan ve şeritlerden oluşuyor.

Golden Rose Carnival Ojeler
.
Geçtiğimiz hafta  Carnival koleksiyonuna ait bazı ojeler denemem için gönderildi, ben de Şeker Bayramı'nda size bu şeker görünümlü ojeleri tanıtmak istedim.
.
Carnival oje koleksiyonunu görür görmez aklıma gelen ilk şey; Jolly Jewels ve Impression koleksiyonlarının bir birleşimi gibi olduklarıydı. (Gerçi Jolly Jewels biraz daha rengarenk simlerden oluşuyor...)
.
Golden Rose Carnival Ojeler
.
Bu tür simli-pullu ojeleri tek başına sürebileceğiniz gibi, dileğinize göre beyaz ojenin üzerine, aynı renkte bir ojenin üzerine veya farklı renkte ojelerin üzerine uygulayabilirsiniz. Ben tek seferde size 5 farklı rengi göstermek istedim, hepsini Golden Rose Rich Color ojelerin üzerine uyguladım.
.
Golden Rose Carnival Ojeler
.
Simler fırçaya rahatça geliyor, ancak Jolly Jewels kadar yoğun değiller, tam belirgin olması için 3 kat uygulamakta fayda var. Kuruma süresi açısından bir sıkıntıları yok ancak ben pütürlü dokudan çok hoşlanmadığım için üzerine top coat uyguluyorum.
.
Golden Rose Carnival Ojeler

Son olarak bu ojeleri çıkarırken biraz zorluk çektiğimi de eklemeliyim! Alüminyum folyo yöntemi ile çıkarmayı deneyebilirsiniz, ben üşendiğim için asetonu cömertçe döktüğüm bir pamuğu tırnaklarımda bir kaç saniye bekletip öyle temizliyorum. Golden Rose Carnival serisi ojelerinin fiyatı 6 TL.

Herkese mutlu bayramlar!

1 yorum:

  1. Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla ün sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 3. kez düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
    İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


    Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
    Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.