26 Ağustos 2013 Pazartesi

MAC Malt (Bej-Pembe) Far

Bugünkü konuğumuz, MAC'in mat serisinden özellikle son bir kaç aydır çok severek kullandığım bir far: MaltBu farın rengini pembe alt tonlu bej olarak tanımlayabiliriz. Her ne kadar rengine bakınca sıradan ve sıkıcı gözükse de kendisi koyu göz makyajlarına çok güzel eşlik ediyor.
.
MAC Malt
.
Bu far aslında her ten rengine yakışacak bir renk değil, ancak teninizle uyum sağlaması halinde tek başına bile rahatlıkla tüm göz kapağınıza uygulayabilirsiniz (kapatıcı gibi bir renge sahip olduğundan, göz kapağındaki damarları ve renk eşitsizliklerini kapatıyor.) 
.
.
.
Bu şekilde kullanmak istemezseniz koyu kahverengi veya siyah far ile yapılmış dumanlı göz makyajında crease bölgesine (yani göz kapağının katlanma bölgesinin hemen üzerine) uygulamanız halinde gerçekten çok hoş ve sofistike bir görünüm elde ediyorsunuz. .
.
MAC Malt
.
Mat seriye ait olduğu için hafif bir tozutma sorunu olabiliyor ancak bunun dışında sürümü oldukça rahat; başka renkler ile rahatça karışıyor ve rengini hemen veriyor..
.
MAC Malt

MAC farların fiyatları 50 TL (ben aldığımda çok daha ucuzdu, keşke kısa aralıklarla bu kadar zam yapmasalar...) Siz nasıl buldunuz bu rengi? Bu tür renkleri makyajınızda tercih ediyor musunuz?

4 yorum:

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.