3 Ağustos 2013 Cumartesi

Rimmel London Salon Pro Oje No.703 Rock n Roll

Geçtiğimiz haftalarda Watson's dan içi dolu dolu sürpriz bir kutu aldım. Bu kutudan çıkan ürünlerden birisi olan Rimmel London Salon Pro with Lycra Kate serisinden Rock n Roll oje bugünkü yazımın konusu olacak. 
.
Rimmel Salon Pro Oje No.703 Rock n Roll
..
Kırmızı ojelere çok bir düşkünlüğüm yoktur, hatta sürmeyeli aylar olmuştur ancak bu ojeyi görünce bir anda kırmızı oje sürmeyi özlediğimi fark ettim ve bu hafta sonu tırnaklarımda bu renk olsun istedim.

Bu seriye ait ojelerin fırçaları oldukça kalın ve geniş, hatta benim şimdiye kadar kullandığım ojeler içinde en geniş fırçaya sahip olan bu diyebilirim. Sürerken, fırça tüm tırnaklarımı kapladığından bir sorun yaşamadım ancak dar tırnaklara sahipseniz tırnak etlerinize bulaşabilir.
.
Rimmel Salon Pro Oje No.703 Rock n Roll
.
Ojeyi 2 kat sürdüm, sorunsuz bir sürümü var, fırça izi vs bırakmıyor. Hızlı kurusun diye üzerine top coat uyguladım.
.
Rimmel Salon Pro Oje No.703 Rock n Roll
.
Rimmel London ojeler Watsons mağazalarında satılıyor, yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 5 TL. Siz bu seriye ait ojeleri denediniz mi? Yorumlarınızı merak ediyorum. 

Watsons dan gelen paketin detayları ise şöyle; (özellikle Rimmel Lash Accelerator maskarayı çok merak ediyorum kullanır kullanmaz yorumlarımı sizinle paylaşacağım)


.

4 yorum:

  1. ojeden önce yüzükler dikkatimi çekti :) yüzükler de
    oje de harika

    YanıtlaSil
  2. Rengi çok güzel, çokta yakışmış.. Güle güle kullan:)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.