4 Ekim 2013 Cuma

Alix Avien Maxilip Ruj

Geçtiğimiz gün Alix Avien'den 2013-2014 Sonbahar-Kış Makyaj Koleksiyonlarından oluşan şirin bir paket aldım. Bu paketin içinden çıkan Maxilip ruj (no 436), tam benim Sonbahar - Kış aylarında dumanlı göz makyajına eşlik etmesi için tercih ettiğim bir renk olunca hemen yazısını hazırlayıp sizinle paylaşmak istedim..
.
Alix Avien Maxilip Ruj No 436
.
-Renk çok hoş, sıcak tonlu turuncumsu bir şeftali tonu. Aslında bileğimde swatchladığım zaman renk biraz daha kırmızımsı dursa da dudaklarımda öyle durmuyor! 
.
.
.
Sheer (yani yarı şeffaf) bir yapıya sahip olmasından ötürü dudaklarda doğal duruyor, sanki dudak rengimden 1-2 ton daha koyu bir ruj sürmüşüm gibi.

-Yapı olarak opak ve dudakları tamamen örten bir ruj değil, yukarıda da belirttiğim gibi yarı şeffaf bir yapısı var, ancak rengini yine de güzel veriyor, özellikle daha yoğun renk isteyenler 2 kat uygulama da yapabilirler. Öncesinde dudaklarınızın pürüzsüz olmasına dikkat edin!

Alix Avien Maxilip Ruj No 436

-Alix Avien Maxilip rujlar mat, sedefli ve glitter olmak üzere 3 ayrı kategoride satılıyor. Sık kullanımda dudaklara %40'a yakın dolgunluk ve %60'a kadar nem vermeyi vaat ediyor. Açıkçası henüz 2 gündür kullanıyorum dolayısıyla dolgunluk konusunda bir şey diyemem ancak yapı olarak sürümü rahatnemlendirici özelliği bulunan, dudakları kurutmayan bir ruj olduğunu söyleyebilirim. 

-Sakızı andıran şekerli bir kokusu var, özellikle ambalajını açınca bu koku yoğun hissediliyor, koku hassasiyeti olanlar dikkat!
.
Alix Avien Maxilip Ruj No 436
.
-Kalıcılık konusunda bir sıkıntı yaşamadım, ancak tabii ki çoğu ruj da olduğu gibi, gün içinde tazelemek gerekiyor.
.
Alix Avien ürünlerine Watsons ve Gratis mağazalarında ve çeşitli parfümerilerden ulaşabilirsiniz.
*Basın Ürünüdür.
.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.