21 Ekim 2013 Pazartesi

Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili

Bayram tatili için bavul hazırlıkları yaparken, makyaj temizleme ürünü olarak yanıma pratik ve kolay taşınabilir bir şey almak istedim ve bir süredir denenmeyi bekleyen Bebak  Doğal Badem Özlü Makyaj Temizleme Mendilini çantama attım.


Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili
.
Doğal acıbadem özü ile zenginleştirilmiş bu ürün, ciltte gerginlik, kuruluk ve yapış yapış his bırakmadan her tür makyajı (suya dayanıklı maskara dahil) etkili bir biçimde temizlemeyi vaat ediyor. Her bir paketin içinden 20 adet mendil çıkıyor.
.
Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili

Yorumlarıma geçecek olursak;
-Yukarıda da belirttiğim gibi ambalajı küçük ve dökülme vs derdi olmadan rahatlıkla seyahatlerde tercih edebileceğiniz bir ürün.
-Diğer Bebak ürünleri gibi acı badem kokusunun yoğun hissedildiği bir ürün. Bu koku beni rahatsız etmiyor ancak koku hassasiyetiniz varsa veya acı badem kokusunu sevmiyorsanız hoşunuza gitmeyebilir.
-Ben bu temizleme mendilini hem ten, hem göz makyajımı çıkarmak için kullandım. Gözlerimde yoğun sayılabilecek bir makyaj vardı; farı zorlanmadan çıkardım, maskarayı ise biraz ekstra uğraş ile temizledim (kısacası maskarayı sıvı göz makyaj temizleyiciler kadar kolay çıkarmıyor...)
-Mendiller çok ıslak değil ve yapıları biraz sert, özellikle göz çevresinde tahrişe yol açabilir bu nedenle dikkatli kullanmak, fazla zorlamamak gerekiyor.
-Gözlerimde rahatsız edecek düzeyde bir yanma hissetmedim, cildimde tahriş veya olumsuz bir reaksiyona neden olmadı. (Hassas ciltler için sorun olur mu bilmiyorum?)
-Eğer yoğun makyaj yapmıyorsanız tek mendil yeterli olurken, yoğun ten ve özellikle göz makyajı için 2 mendil gerekebiliyor.
-Makyajınızı sildikten sonra, her zamanki cilt bakım rutininizi yapmanızı öneririm, yani olası makyaj kalıntıları için yüzünüzü bir jel ile yıkamakta fayda var.
-Vaat ettiği gibi yapış yapış bir hissi yok.


Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili
.
Kolay taşınabilir özelliği nedeni ile bu makyaj temizleme mendillerini seyahatlerde kullanmaya devam edeceğim. Bu arada Bebak Acı Badem Makyaj Temizleme Sütü yorumlarım için tıklayın.

Fiyatı 3 TL civarında. Eğer kullandıysanız sizin de yorumlarınızı merak ediyorum, memnun kaldınız mı? 
*Basın ürünüdür.
.

11 yorum:

 1. Benim cildimde yanma yapıyor hele gozlerimde cok daha fazla kokusuna dayanamıyorum ya :(Cildim çok hassas sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bazı ciltlerde yanma yapma potansiyeli var gerçekten :( Neyse ki beni rahatsız etmedi, kullanmaya devam edebiliyorum.

   Sil
 2. benim cildimde de hassasiyet yarattı, sevmedim :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında kullanımı çok pratik, keşke biraz daha yumuşak ve hassas bir yapısı olsaymış :/

   Sil
 3. ben hiç memnun kalmamıştım göz çevremde yanma yapmıştı. birde dediğiniz gibi yapısı yeterince ıslak değil benimkinin kuruduğunu bile düşünmüştüm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim göz çevremde yanma olmadı ama biraz bastırınca baktım ki tahriş etme potansiyeli var daha dikkatli kullandım, çok bastırmadan...

   Sil
 4. Ben sabunuyla birlikte almıştım, ikisini de beğendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bebak Acı Badem Sütü'nü denemediyseniz onu da tavsiye ederim, bu ürüne göre daha başarılı bence...

   Sil
 5. Bebak bizim ailenin hanımlarına kesinlikle sponsor olmalı.
  bitirdiğim kutuların sayısını bilmiyorum bile:)
  tesekkurler guzel yazıların için seni kendi bloğumada beklerim:)

  http://makeupinbodrum.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.