2 Ekim 2013 Çarşamba

Golden Rose Cat's Eyes Eyeliner

Turuncu ve siyah ambalajı ile çok sevdiğim renk uyumlarından birini yakalayan bir ürün ile karşınızdayım bugün; Golden Rose Cat's Eyes Liner (kedi gözü makyajına çağrışım yapmak için ne güzel bir yöntem öyle değil mi?)
.
Golden Rose Cat's Liner Eyeliner
.
Bu eyeliner, aşağıdaki fotoğraftan da göreceğiniz gibi, oldukça ince uçlu bir fırçaya sahip, bu nedenle bol bol pratik ve el alışkanlığı istiyor. Açıkçası bu tür eyelinerlar ile aramın çok iyi olduğunu söyleyemem, hala istediğim kadar düzgün çekemiyorum, bu nedenle elim daha çok jel eyelinerlara uzanıyor.
.
Golden Rose Cat's Liner Eyeliner
. .
Golden Rose Cat's Liner ilk bakışta sıradan bir liner gibi görünüyor, ancak kuruduktan sonra mat bir görünüm alması onu çoğu eyelinerdan farklı kılıyor. Ben makyajda parlak ve simli görüntüden ziyade mat görünümü sevdiğim için eyeliner'ın da mat kurumasını tercih ediyorum.
...
Golden Rose Cat's Liner Eyeliner
.
Suya dayanıklılık konusunda ufak bir test yaptım ve gördüm ki su ile rahatça siliniyor! Ancak suya dayanıklı olmasa bile kalıcılığı konusunda bir sorun yaşamadım, kullandığım süre boyunca ilk sürdüğüm gibi durdu.

Son olarak ambalajın arkasında ürünün paraben içermediği de belirtilmiş.

Golden Rose Cat's Eyes Liner 6 ML'lik bir ambalaja sahip ve fiyatı 13,25 TL (ancak şu anda indirim var, 6,65 TL gibi oldukça uygun bir fiyata alabilirsiniz.) 

*Basın Ürünüdür.

2 yorum:

  1. Ben de çok begenlince aldım bu eyeliner dan fakat rimeli sürerken dağıldı ve hep ince uçlu kullanmama ragmen bu sürerken çok zorlandım

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kurumasını beklemenize rağmen dağıldı mı? Ben bu tür ince fırçalı linerları rimelden sonra çok hafifçe kirpik diplerime dokunarak sürüyorum sıkıntı yaşamadım. Ancak ince uçlu olması nedeni ile biraz zorlanıyorum orası ayrı :)

      Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.