30 Aralık 2013 Pazartesi

China Glaze Oje Ruby Pumps

2013 yılı henüz bitmeden, sizinle yeni yıla çok yakıştırdığım bir ojeyi paylaşmak istedim: China Glaze Ruby Pumps
.

Genelde oje seçiminde kırmızı renk benim için son sıralarda yer alır, ancak Ruby Pumps hakkında 'en güzel kırmızı oje' şeklinde yorumlar okuyunca çok merak etmiş ve geçtiğimiz yıl almıştım.

China Glaze Ruby Pumps
.
Ruby Pumps'ın en güzel yanı sıradan bir kırmızı olmaması,içindeki minik kırmızı ışıltılar ojeye farklı bir boyut kazandırıyor.  Özellikle gün ışığı altında ışıl ışıl parlıyor ve çok hoş duruyor.
.
China Glaze Ruby Pumps
.
Bu oje, 2 katta opaklaşıyor ancak 3 kat sürülünce içindeki ışıltılar daha belirgin olduğundan ben 3 kat sürdüm. 3 kat sürmeme rağmen kuruma süresi konusunda bir sıkıntı yaşamadım.

China Glaze Ruby Pumps

Üzerinde top coat yok, her zamanki gibi ancak 2 gün dayanabildi tırnaklarımda! Top coat sürdüğümde de tırnaklarımdaki dayanıklılık süresi pek fark etmiyor maalesef.

Yarın yeni yıl hazırlıkları nedeniyle yeni bir yazı girebilir miyim bilmiyorum, bu nedenle şimdiden hepinizin yeni yılını kutlamak istedim. 2014 yılının sağlık, şans, başarı ve mutluluk getirmesi dileğiyle. Yeni yılda da bol bol yazı ve bol bol hediye sizi bekliyor! Herkese sevgiler... 
.

6 yorum:

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.