21 Ocak 2014 Salı

Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara

Bugün bloga yeni bir maskara konuk oluyor: Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara. Kırmızı ve göz alıcı bir ambalaja sahip bu maskara, kirpikleri tek tek tarayarak %100'e varan kıvırma, uzunluk ve dolgunluk sağlamayı vaat ediyor.
.
Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara 
.
Kullanmaya başlayalı yaklaşık 1-2 hafta oldu, ancak öyle görünüyor ki erkenden emekliye ayrılacak, zira kirpiklerimle pek anlaşan bir ürün olmadı. Aşağıdaki fotoğraftan da görebileceğiniz gibi, ince ve uzun plastik bir fırçaya sahip. Genelde bu tür fırçaların ortak özelliği kirpikleri uzatmak oluyor, ki bu maskara için de bu durum geçerli! (Maskara fırçaları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için En iyi Maskarayı Bulma Rehberi yazımı da okuyabilirsiniz.)
.
Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara 
.
Kirpikleri ilk katta uzatıyor ancak hacim vermiyor, ikinci kattan sonra kirpikleri birbirine yapıştırmaya ve sertleştirmeye başlıyor, hacim konusunda da pek bir gelişme olmuyor maalesef. Tek başına kıvırmasını da yeterli bulmadım, öncesinde kirpik kıvırıcı kullanmak gerekiyor. 
.
Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara 
.
Bunun dışında renk vermesi ve gün içinde dökülmemesi olumlu özellikleri oldu, ancak benim için piyasadaki herhangi bir 'ortalama' maskaradan farkı yok ne yazık ki. Golden Rose'dan denediğim maskaralar içinde şu ana kadar benim kirpiklerimle en iyi anlaşan ürün Sexy Black Maskara oldu. (Golden Rose Sexy Black maskara yorumlarım için tıklayın.)

Herkesin kirpikleri farklı olduğundan maskaralardan alınan sonuçlar her zaman farklı olacaktır, aranızda bu maskarayı deneyip memnun kalanlar var mı?

Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara fiyatı 17 TL.

*Basın ürünüdür.

9 yorum:

 1. Golden Rose dan kullandığım ilk ve tek maskara Sexy Black ve onun fırçası benim kirpiklerimle de çok iyi uyum sağladı. Hatta kısa bir süre önce blogumda yorumlamıştım:) 3D Fantastic Lash'ı merak etmiştim, fakat gördüğüm kadarıyla fırçası bana uymaz gibi. Sevmiyorum düz fırçaları pek...:/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sexy Black'i buna göre çok daha fazla sevdim ben de...bu benim de kirpiklerime uymadı ne yazık ki...

   Sil
 2. ben dün aldım aynısından kirpikleri seyrek olan biri olarak fazla beğenmedim..hacim vermesi benim için önemli ama böyle bir maskara ile karşılaşmadım şu ana kadar başarılarının devamını dilerim..sevgilerrr.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler yorumun için :* Hacim veren maskalar var ancak 'takma kirpik' etkisini yakalamak çok zor oluyor tabii :)

   Sil
 3. benim de hiç sevmediğim bir maskara oldu.Dediğin gibi kirpikleri birbirine çok yapıştırıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef öyle :( teşekkürler yorumun için...

   Sil
 4. aaa ben yaklaşık 2senedir ayni rimeli kullanıyorum cok memnunum :) benim gözlerim cok alerjik hemen sulanıp kaşınıo bu rimel yapmadı başka rimelde korkudan kullanamıorum. bu rimelinde tel tel yapıp kirpiklerin birbirine yapıştrmamasını seviorum :) ama dedğiniz gibi kirpik makası kullanmadan kıvırma ve hacim verme özelliği yok ne yazıkki. şimdi farkediorumki sadece alerjik reaksiyon yaşamadıgım için kullanıorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her rimel, herkeste farklı duruyor, ne güzel memnun kalmışsınız :) Alerjik reaksyion konusunda sıkıntınız varsa rimel konusunda istikrarlı davranmak çok mantıklı :))

   Sil
 5. Yazıların çok güzel,bende yeniyim beklerim :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.